Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért ilyen az életem? Lehet...

Miért ilyen az életem? Lehet még jobb?

Figyelt kérdés
Elèg nehèz összeszedni a gondolataimat , soha senkinek nem beszèltem erről. Nos àltalános iskola òta tùlsulyos vagyok , akkoriban mèg nem is nagyon foglalkoztam vele , de egyre jobban kezdett zavarni , minden egyes sèrtèsre emlèkszem , minden megalàzàsra ami velem törtènt.. megbocsàjtottam , de nem tudom elfelejteni.. A közelben lèvő ismerőseimmel .. batàtaimmal többè nem mentem ki jàtszani.. magam sem emlèkszem hogy mièrt nem , de teljesen elzàrkòztam... miutàn közèpsulis lettem igazi proli osztàlyba kerültem.. minden nap baszogattak 1 èven àt. Nagyon magam alatt voltam ahoz kèpest nyilvàn jobb a helyzet .. de kialakult egy olyan dolog hogy egyetlen egy baràtom sincs.. èn meg egyre csak hìztam.. ès èrtek a megalàzàsok folyamatosan.. 3 èv telt el azòta.. mostanra màr nem èrzek vidàmsàgot.. csak egyhangùsàg , ès szomorùsàg jellemez.. utàlok emberekkel beszèlgetni egyszerüen nem tudok alkalmaszkodni.. nem megy.. szègyellös vagyok vagy tudom is èn... mindig rosszul jövök ki belöle ugyèrzem hülyènek nèznek ezèrt èn sem foglalkozom senkivel... ugy 2 ève màr hogy edzem.. 55 kilòt adtam le.. most 105 vagyok. Persze ez az edzès is ràm jellemzö volt volt 1 osztàlytàrsam aki belevitt dolgokba.. vele nem voltam olyan magànyos.. elkezdtem szìvni a spanglit.. azutàn azon kaptam magam hogy minden nap tekerek.. ès igy probàlok elmenekülni.. ( persze mindig bed tripem volt 1 alkalom kivètelèvel , szòval kicsinàl ilyet ? Szerintem a hülyèk.. ) utànna egy ismerősènèl belehìvtak 1 kis speedbe amikor durvàbbhoz nyultam .. megijedtem.. èn nem akarok ilyesmit csinàlni.. le is tettem teljesen tiszta vagyok màr 3 hònapja.Màr nem is csufolnak dagadtnak , de a magàny az ami megöl senki nem keres engem.. Az is èrdekes hogy szinte csak fiu ismeröseim vannak.. lany.. szerintetek mennyi ?? 1 sincs .. mèg csak meg sem csòkoltam soha egy lànyt . Nem mondom h nem èrdekel.. sőt .. viszont attol undorodom hogy minden egyes fèrfi eldobnà a becsületèt 2 szèttàrt comb miatt... a szüleimmel napinta 1-2 szò.. a rekord ugy 20 perc beszèlgetès ilyen van kb havonta 1szer .. nem akarom hogy szànalmasnak tünjek .. sosa senkinek nem mutatom ki az èrzèseim. Legutòbb nagyapàm halàlakor sìrtam. Ő volt a legjobb baràtom , szòval helyesbìtek mègis volt baràom """ . Nem vagyok őrûlt , sem sajnàltatni nem akarom magam, nem leszek öngyilkos ilyesmi meg sem fordul a fejemben... a vèlemènyeteket viszont szivesen meghallgatom most 18 èves vagyok , ha valakinek nem esett volna le fiù.

2015. jún. 9. 10:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én kis rövidke véleményem, hogy ha már fél mázsától megszabadultál, akkor hatalmas kitartás lehet benned, amiből erőt kell merítened. A becsületed is a helyén van, szóval emiatt sem aggódnék a helyedben. A drog....-kipróbáltad, kicsit átestél a ló túl oldalára, ezért még nem vagy függő, letetted és maradjon is így, egy élmények, egy menekülő útnak jó volt, de elég is volt szerintem. A boldogság meg a testi (pl kinézet súly) lelki dolgoktól függ, a testivel már jó irányba haladsz talán el kellene kezdeni haverkodni és nem mások elvárásainak megfelelni. 105 kg egyáltalán nem vészes, ezzel nem fognak elküldeni, hogy undorító vagy szóval szerintem pl. vonaton, buszon kezdeményezhetnél kapcsolat építéseket. :D
2015. jún. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem olvastam végig. Az nagyon jó, hogy teszel azért, hogy jól érezd magad a bőrödben. Ismerkedj meg nagyon sok emberrel, járj el mindenhová: rendezvények, tábor -ha tudsz ilyet-, sportolj társaságban, valami társas hobbi: a lényeg: olyan emberekkel vedd körbe magad, akiktől pozitív visszajelzéseket kapsz. Sokat fog javítani az önbizalmadon. Hogyha rendben lesznek az emberi kapcsolataid, akkor egy lány is össze fog jönni ;)

Én is ilyen voltam anno, fokozatosan építgettem ki magam körül a dolgot, mára vannak barátaim és kapcsolatom is.

És még valami: ne görcsölj rá, de dolgozz rajta - ugyanolyan kitartóan, mint ezelőtt az edzésen.

2015. jún. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!