Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen élet az ilyen? Túlreagá...

Milyen élet az ilyen? Túlreagálom a dolgokat?

Figyelt kérdés
Érettebb vagyok a töbi korombelinél. Meglátom a dolgok hátulütőjét, előregondolok mindent, semmibe se vágok bele meggondolatlanul. Nagyszerű memóriám van. Az agyammal kontrollálni tudom az érzéseimet, ha eldöntök valamit azt meg is valósítom, és ha eldöntöm, hogy sikerülni fog, akkor tényleg sikerül. Nem értem meg a többi embert, akik csak élik az életüket, nekem céljaim vannak. Úgy érzem, hogy én valami túltelített ember vagyok, akinek az agya mindenbe beleszól. A barátaim előtt mégis úgy mutatkozok, hogy olyan vagyok mint ők, élek és érzek. Közbe úgy érzem az egész meg van tervezve, én terveztem meg. Az életem nem is lehetne jobb, mindne sikerül amit eltervezek, boldog vagyok, nagyon sok barátom van, senkivel se vagyok összeveszve mert mindig meggondolom, hogy mit mondjak. Mindent megjegyzek nagyon rövid idő alatt, elég az órán figyelnem ahhoz, hogy ötöst kapjak. Sokan azt hiszik, hogy rengeteget tanulok, amíg meg nem ismernek. Túl jól megy minden, sose vagyok szomorú, nem kelek fel ballábbal. Néha nem is érzem magam igazi embernek. Mintha nekem több feladatom lenne ebben az életben mint a többieknek...mintha mindnent én irányítanék...15/L (bocsi ha hosszúra sikeredett)
2010. márc. 6. 23:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A leírásod alapján az ego mértékének nem kellően megválasztott szintjén túl egy teljes mértékben átlagos ember leírását olvastam el...
2010. márc. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi a probléma? Én örülnék a helyedben mint majom a farkának. XD
2010. márc. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából én sem értem, hogy mi a bajom. Csak néha irigylem az ismerőseimet, akik csak úgy gondolkodás nélkül tudnak csinálni minden hülyeséget.
2010. márc. 7. 00:19
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszolónál a pont. Menjél mosogass meg porszívózz, aztán majd nem lesz időd a te 'húú de nagyon felsőbbrendű vagyok' elméletedet csiszolni.
2010. márc. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

felsőbbrendű:D:D, ez vicces...

Ha majd ne adja isten, de rád szakad valami okból a háztartás, és még munkád se lesz, akkor majd rájössz, hogy nem vagy felsőbbrendű...

2010. márc. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem UFO vagy. De nem a jó értelemben (:
2010. márc. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!