Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elment az önbizalmam?

Elment az önbizalmam?

Figyelt kérdés

Szóval tegnap este összevesztek a "legjobb" barátnőmmel.

Az egész úgy kezdődött,hogy az unokatestvére készített AZ ENGEDÉLYEM NÉLKÜL egy képet rólam,és a fiúmról.Már azért nagyon haragudtam,de végül rájöttem,semmi baj lesz még 1 közös képünk.Szóval ráírtam a barátnőmre és ezt írtam:

Szia,kérlek ráírnál az unokatesódra,és elkérnéd tőle azt a képet,és majd nekem átküldöd?na ő ebbe belement,főleg hogy az unoka tesója tegnap este ott aludt náluk.Ugye meg is jött akkor az unokatesója. Akkor.Akkor mikor ott volt megint ráírtam,hogy kérlek akkor átküldenétek?Erre elkezdenek nekem mindenféle képet küldeni magukról .meguntam szóltak hogy elég.Erre ezt írta az unokatesója a barátnőm facebookjáról:

-Jólvan na!

-Ne x-et bhasztasd a szharságaiddal!


Én erre ugye kiakadtam,hogy mi köze van a barátnőm facebookjához,és mérgemben letiltottam a barátnőmet.de ebben az is volt,hogy folyamatosan küldözgetek képeket,és hogy ne bírjanak elérni engem.Amúgy csak arra az estére tiltottam le.

Erre 1 órára visszavontam a tiltást,"hiszen már úgy is alszanak!".

Hát nem lett ilyen szerencsém.Ott forgolódtam az ágyban,nem bírtam aludni.Erre elővettem a tabom,és megnéztem a facebookon,hogy írtak-e.Hát írtak.....


-Miért tiltottál le?

-???

-?


Erre nem írtam vissza,mert már este fél tizenegy volt.

Ezután visszaírt:


-Jólvan sértődjél csak meg,nem érdekel soha többé nem leszek a barátnőd,mert nincs szügségem egy ekkora p.csára mint amilyen te vagy.


Én beidegesedtem,és visszaírtam.Ugye hajnali 1-ig veszekedtünk,de ami a legjobban fájt:


Baker még lesz tábor +haver

Ja meg kihag, tam hogy az iskolában a 5.kesek közül is van meg a 6.osok közül is 7.ben van y akiben megbízok és már régóta barátom nem úgy mint te sőt te bhasztatod a z-ket mikor mind kető1000 szer k e dvesebb mint te és emlékez visza te csak egy csicska voltál amig én türtem anyúzást te csak nyafogtál sőt mikor a fiúk bhasztatnak minket akor is én röhögök te meg sírtál de majd y-t meg B-t is kérdezheted hogy így volt e meg ők is ott voltak mikor össze gyűjtötük azt hogy miért utállunk téged és hallotam sok rossz hírt rólad még r és v is azt mondta hogy ronda utálatos gyerek vagy.


Igen bekel valljam rengeteget sírtam.Miért?mert akkor szakítottunk a barátommal,a fiúk emiatt támadtak,hogy jaaaaj de ciki hogy jártál vele.Az akkori 5.-kel tényleg nem voltam jóban,mert meglehetősen irritálóak,ordibálnak,káromkodnak,verekednek.A suliban minden tanár utálja őket,a legrosszabb osztály.Az osztályomba mindenkivel jóban vagyok,kivéve a "barátnőm",és valszeg majd elveszi tőlem y-t meg b-t is.:(A 7.ról ne is beszéljünk,megint problémás osztály.Ovoda óta nem jövök ki velük,pedig okot sem adtam rá hogy haragudjanak.:/ a z-k közül 1-el vagyok jóban.Az egyikkel nem vesztem össze,csak nem szoktunk beszélgetni.A másik z pedig a legkedvesebb,legjobb gyerek.Sajnos már nem hozzánk jár,de azt mondja a legjobb barátnője vagyok,és nagyon szeret.Amúgy,nem soha nem voltam csicska.:/ És igen nyafogtam,igen sírtam,mert akkor egy teljes idegroncs voltam.Szakítottam a barátommal,a fiúk bántottak emiatt.De igazából ami a legrosszabb,ugye most írta hogy kibeszéltek.AKKOR BARÁTNŐK VOLTUNK!:C Ráadásul ugye r ő egy kis harmadikos gyerek.Róla már egyszer írtam kérdést,mert nagyon furcsa.Elvileg a halál a haverja,és folyamatosan szellemeket idéz.:P Milyen furcsa,a barátja vagyok,és kibeszél?Mikor senkije sem volt,akkor is én mellette álltam?Kötve hiszem.... és v Ő egy negyedikes lány.Egy barátja sincs.Mindenki utálja,mert mindenbe beleszól.Belőle ki is nézem hogy ilyeneket beszél.


Ugye emiatt nagyon rosszul érzem most magam.lehet hogy nem vagyok a legszebb,de nem is ez a lényeg.Igazából kedves,megértő,szeretetteljes vagyok.Csak nehezen barátkozok.most ezzel neki-nekik sikerült teljesen elvenni az önbizalmamat,és félek.nem tudom,mit tegyek?

Suliban is a fiúmon kívül nem igen lesz más akivel leszek.Elvégre is, a drágalátos barátnőm elfogja tőlem valamilyen úton módon cibálni b-t és y-t.:( Igaz rajtuk kívül sok barátom van,de ők is másokkal vannak,és nem igazán merek,és nem is akarok odamenni.Ráadásul ha egyszer szakítunk a barátommal,akkor egyedül leszek.:(

A szüleim azt mondják ne foglalkozzak az ilyenekkel,de nagyon nehéz ezt megállni amikor így beszélnek rólad.A mamámék szerint nyugodjak le,a suli nem a barátkozásra van.Szerintetek kiinek volt igaza?és mit tegyek?:(



2015. aug. 1. 09:24
 1/3 A kérdező kommentje:

Bocsánat:

*összevesztem

2015. aug. 1. 09:25
 2/3 anonim ***** válasza:
TL;DR
2015. aug. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
....?
2015. aug. 1. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!