Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Teljesen összetörtem, elment...

Teljesen összetörtem, elment minden volt önbizalmam is. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval azt kell tudni rólam,hogy nem vagyok egy szép fiú ,ezt tudom is,nagyon önbizalomhiányos voltam,tegnap elmentem egy buliba,de annyira elment minden "hitem" ,hogy nem igaz. Odamentem több lányhoz is,"szia xy vagyok,nem szeretnél táncolni" stb. Erre szinte mindenki eltolt magától meg minden(Nem,nem nyomultam ráfele ),kaptam egy "menj innen mert csúnya vagy" jelzőt is.

Mégis ilyenkor hogy várják el,hogy még legyen önbizalmam más helyre is menni,ismerkedni lányokkal ?


2014. dec. 20. 10:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hát ha aztgondolod magadról hogy szarvagy akkor ezt a csajok megérzik és ők is aztfogják gondolni, meg ha tényleg olyan csúnya vagy akkor ne valami pitsához menjél oda akik a páva csírákra buknak keressél magadhoz illőt
2014. dec. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Egyebkent ez tenyleg igy van. Egy kis onbizalom a kulcs! Amit magadrol gondolsz, az sugarzik beloled. A mozdulataidbol, a szavaidbol, a gondolkodasodbol. Hidd el, hogy te is vagy ugyanolyan jo mint a tobbiek!

Es ezt olyan irja, aki hasonlo cipoben jart.

2014. dec. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Amint lesz@rnád a nőket, és nem belőlük merítenél önbizalmat, megváltozna a helyzet.
2014. dec. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igazából tegnap este előtt úgymond volt önbizalmam,szóval tegnapig igazából nem volt vele gond,de tegnap este ez megváltozott újra,olyen mondatok után...
2014. dec. 20. 11:21
 5/19 anonim ***** válasza:

Őszintén? Sajnállak.

Próbálkozz kicsit visszafogottabb lányoknál akik nem csak a külsőre mennek hanem a belső értékeidet és a tekintetedet is figyelik.

A szépség relatív,nekem sem volt sokáig önbizalmam de próbálj másból meríteni,intelligenciával hogy állsz?

2014. dec. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ez milyen buli volt? Kik voltak ott? Én nem járnék ilyen bunkó emberek közé, akik beszólnak, hogy ronda vagy.

Egyébként meg a legtöbb lány nem szeret csak úgy táncolni idegen fiúkkal.

2014. dec. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Sajnos bulikban nem az IQ-t nézik elsősorban. Még most attól is elment a kedvem,hogy beszélgessek lányokkal,vagy bárkivel.
2014. dec. 20. 11:38
 8/19 A kérdező kommentje:

Csak egy sima diszkó volt egyébként,viszont azt a lányt láttam táncolni más fiúkkal is,tényleg nem egy csúnya lány volt,de nem rétem miért kell ekkora bunkónak lenni.

Igazából "magam félékkel" próbálkoznék,de ugye mindenki vagy csinos/helyes/jóképű stb vagy csúnyának látja magát. Amikor belenézek a tükörbe én is normálisan kinéző embernek tartom magam,de amikor készül egy kép vagy ugye nem "otthon látom magam" akkor pedig full csúnyának.

2014. dec. 20. 11:46
 9/19 anonim válasza:
48%

Ha egy pais egy fokkal szebb az ördögnél, az már elég. Ez rettenetesen így van.

Persze ha igénytelen/ápolatlan vagy, akkor lehetsz akármilyen páva, akkor is bukta.


Kilenc kvadrillió példát tudok mondani, hogy kövér/ronda pasikat körbezsongják a lányok, mert életvidám és szórja magából az önbizalmat és bódottát. Ha jól érzed magad a bórödben és jó társaság leszel, akkor maguktól jönnek oda a lányok. Persze egy pukkant kupiban ilyenekre ne vágyj, ott természetes, hogy csak a pávák szedik fel a k-vákat. Nincs ebben semmi probléma.


Ja, a "szia táncolnál velem" az nagyon gagyi és béna, természetes, hogy lepattintanak. Előtte flörtölni kellett volna és cska akkor odamenni, hamár visszajelzett. Ne keskenyedj el, nincs ebben semmi probléma. Ne akarj mindig a maguktól eltelt jajdelegszebb lányokkal kezdeni, inkább társaságot jelents első körben a nempi csáknál, onnan már minden megy magától.

Cheer up!

2014. dec. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom.Nem mondhatom,hogy én is pont ilyen helyzetben vagyok,de nagyon önbizalomhiányos vagyok és tudom,hogy ezt az emberek észreveszik,a beszédeden,járásodon,kinézeteden,stb.

Szerintem neked nem volt önbizalmad,csak azt hitted,hogy van...

2014. dec. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!