Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány akibe beleszerett...

Van egy lány akibe beleszerettem, de elment az önbizalmam mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kb annyi a történet,hogy világi nagy csajozó voltam mindig,és jó szemét is voltam a lányokkal,viszont most jött ez a lány akibe komolyan beleszerettem és pont most nem tudok mit csinálni.Állandóan lefagyok nem jut eszembe semmi.Sőt amióta ismerem az életkedvem is nulla állandóan csak ő jár az eszemben.Tanácsok?

17/f



2015. jan. 18. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Hehe... :/ ugyanez vagyok én,17 évesen csaj egyéjszakásaim voltak vagy max 1-2 hét,beleszerettem egy lányba aki visszautasított,azóta olyan depis vagyok és nekem sincs életkedvem,én azt mondom találj ki valamit és beszélj vele,nehogy lecsapják a kezedről.
2015. jan. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
csak*
2015. jan. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De kb annyira depis lettem pedig még pasija sincs,csak ettől,hogy nem tudok mit csinálni.Edzésre sem járok,haverjaimhoz sem,alig mosolygok meg semmi....
2015. jan. 18. 16:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez normalis jelenseg, szerintem ha eloben lefagysz akkor jelold be fb-n, vagy irj neki levelet....vagy kerdezz rola a baratnojetol (ez utobbi nagyon jol tud esni) szoval valahogy mutasd ki neki mert lehet h o is felenk es arra var h te lepj valamit😄
2015. jan. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pont ez az,hogy már léptem volt face meg minden,de semmi sem jön össze ami eddig nagyon nagyon sok lánynál összejött......
2015. jan. 18. 17:01
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok:-) elmondtad neki, hogy szereted?
2015. jan. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudja, hogy sok csajod volt? Lehet, hogy ez a baj. Fél, hogy őt is hamar dobni fogod. Győzd meg valahogy, hogy őt tényleg szereted. ( már ha tényleg szereted és nem azért kell ennyire, mert nem kaphatod meg)
2015. jan. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem,nem tudja nem gondoltam,hogy az elején el kell neki mondanom pont emiatt.......mármint,hogy sok barátnőm volt.
2015. jan. 18. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!