Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon elment az önbizalmam,...

Nagyon elment az önbizalmam, semmi kedvem az élethez, mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
Elment az önbizalmam,sőt nem is volt,néha előjön,de nincs sok. Igazából akkor megy el mindig ,amikor tükörbe nézek. Ránézek magamra,lejön,hogy nagyon hülyén és csúnyán nézek,egyszerűen egy kész szerencsétlen vagyok. Sőt,ami a legdurvább,hogy ez csak külső. Belsőleg is 0 vagyok,barátaim alig vannak,sőt igaz barátaim nincsenek is. Családomban se vagyok (meglátásom szerint) túl kedvelt ember. Egyszerűen beszélgetni se tudok emberekkel,max 1-2 vel. Beszélgetéskor előjön pár téma,utána szinte mindenkivel csak ülök,jön a kínos csend. Gondolom ezért is vagyok nem annyira keresett figura. A hétvégén buliztunk, de még az ismeretlen emberek se kíváncsiak rám,pedig nem bunkó módon mentem senkihez. Egyszerűen látják,hogy idétlenül nézek ki,inkább elkerülnek. Mit csinálhatnék magammal szerintetek? Pszichológushoz egyáltalán nem akarok menni,mert nem is látom értelmét és ha valaki megtudná nagyon gáz lenne. 17 éves fiú vagyok.

2014. aug. 18. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia ! :)


Ha szeretnel ezekrol bovebben beszelni, es baratkozni egy hasonlo helyzetu lannyal, nyugodtan irj nekem privatot itt. Esetleg ha van skype-od az meg jobb lenne.

Ugynezem sok a kozos bennunk a leirtak alapjan :) .

Ha erdekel a dolog, nyugodtan irj!


19/L

2014. aug. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezért jó, ha történelmi szempontból nézed az egész dolgokat, s tanulmányozod a bibliát is!
2014. aug. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne másoknak akarj megfelelni. Főként azért ne, mert manapság a külvilág, általában az emberek olyan dolgokat várnak el, ami nem biztos hogy jó. És egyáltalán nem biztos, hogy valóban érték.

Foglalkozz egy kicsit magaddal, ismerd meg magad, a személyiségedet. Ne csak a hibáidat vizsgáld, keresd meg az értékeidet. Hidd el, vannak.

Ha valóban érdekel és valóban tisztán akarod látni önmagad, akkor egy idő után fel fogod ismerni a valódi értékeket, ezeket tartod majd fontosnak, ezek felé törekszel. És nem fog számítani ki mit mond.

Keresd az igazságot, a lét titkait, fordulj a valóban fontos dolgok felé.

Az emberektől pedig ne félj, senki sem tökéletes, mindenki hibázik olykor és a külső egyáltalán nem minden. Aki mások hibáit szóvá teszi, az általában saját gyengeségeit próbálja palástolni, tehát nem érdemes foglalkozni vele.

2014. aug. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

iszol velem? balatonboglár/kaposvár


22f

2014. aug. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!