Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitévő legyek? Ez megoldás...

Mitévő legyek? Ez megoldás lenne? Tanácsokat kérek

Figyelt kérdés

Szóval mostanában olyan sok minden összejött.. mindenki velem veszekszik minden baj:S a barátaim az ismerőseim a suli ..és arra gondoltam h pár napra "eltűnnék" nem mennék fel msnre a telefonomat pedig kikapcsolnám.suliba nem járhatok egy darabig mert beteg vagyok. és ha talán eltűnnék és nem reagálnék jobb lenne? kicsit aggódnának értem a barátaim? vagy teljesen felesleges lenne ezt csinálnom?

nagyon ki vagyok készülve idegileg és lelkileg is. úgy érzem pár nap mindenkitől "elzárva" talán megoldás lenne

18L


2010. márc. 7. 16:24
1 2
 1/14 anonim válasza:
40%

Szerintem nem lenne megoldás. Esetleg csak megsértődnének hogy miért nem szólsz magadról semmit. Meg ez amúgy se megoldás. Próbáltad már megbeszélni velük ezt a dolgot? a második verzió az az lenne, hogy hiányolnának. Aztán ha felbukkannál újból folytatódna ez az egész ugyan így.

Persze ez csak az én gondolatmenetem, amit lehet, hogy hülyén vezettem le, de remélem megérted:) minden jót:)

2010. márc. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem hiszem h megsértődnének.nem rég megy ez olyan 2 hete kb.persze próbáltam.de akkor meg meg se hallják.állandóan bocsánatot kérek néha nem is tudm már miért.lehet ezzel rontom el:S
2010. márc. 7. 16:36
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha mindenki veled veszekszik annak oka van. Lehet, hogy nem is akarnának írni neked. Több értelme lenne megoldani a helyzetet, mint elmenekülni előle, mert utóbbi nem segít semmin.
2010. márc. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
mindig ők írnak nekem..ezért nem is értem-megoldani meg nem tom h csiináljam.mit kéne tennem
2010. márc. 7. 16:43
 5/14 anonim ***** válasza:
igen
2010. márc. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk, hogy mit kéne tenned??? Azt se tudjuk, hogy mivel akasztottad ki őket?
2010. márc. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
hát ez az h semmivel.mégis én vagyok a szar szemét..
2010. márc. 7. 17:21
 8/14 anonim válasza:
A menekülés nem megoldás, de ha úgy érzed hogy ezt kell tenned, akkor tedd úgy ahogy jónak látod. Az elzártság szerintem amúgy csak ront a helyzeten.
2010. márc. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a semmi miatt történik ez veled.
2010. márc. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
de persze igen te biztos jobban tudod
2010. márc. 7. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!