Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez normális, vagy túlzásba...

Ez normális, vagy túlzásba viszem? (részletek a leírásban)

Figyelt kérdés
15 fiú éves vagyok. Tudni kell rólam, hogy viszonylag okosnak gondolom magam, mások is annak gondolnak annyira, hogy néha küldenek versenyekre. Helyezéseket sosem érek el, a legjobb eredményem egy 2. hely volt egy csapat versenyen (zeneelméleti verseny), meg egy különdíj (zongora verseny). Ha valaki más ér el helyezést, örülök neki, de aztán mindig elgondolkodom, hogy nekem meg ezeken kívül semmim sincs. Az életbe sem vagyok túl sikeres. Úgy értem, hogy az emberekkel nem jövök ki jól, nem tudok velük beszélni, még sokszor a rokonaimmal se. Barátnőm sincs, és mindig felidegesít, ha meglátok egy párt. Csak én vagyok ilyen, vagy más is irigykedik, és megharagszik arra, aki nyer valamit, vagy párja van?
2015. aug. 5. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
hah az első ami feltűnt, 15 évesen mi a ráknak neked barátnő...??? gyerek vagy. a másik, nem nem csak te vagy így, az emberi természetben benne van az irigykedés. ez ellen lókukit sem tehetsz, próbálkozz keményen, amennyire csak tudsz és majd talán te is elérsz valami jó helyezést.
2015. aug. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne aggòdj haver, kinövöd.
2015. aug. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kezdj el beszélgetni olyan lányokkal akik zenélnek és máris lesz közös témátok.
2015. aug. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz ilyenekkel még nagyon fiatal vagy:) az meg nehogy probléma legyen már, hogy 15 évesen nincs barátnőd, sokaknak nincs.
2015. aug. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!