Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a boldogság titka? 17/L

Mi a boldogság titka? 17/L

Figyelt kérdés
2015. aug. 10. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Ott kezdődik, hogy nem kell adni minden véleményre. Akkor nem lehetne létezni sem. Legyenek barátaid/barátnőid, akikkel tudod magad jól érezni. Mert szerintem fontos a pillanatnyi öröm is. Ne gyötörd magad a hibáidon, fogadd el, nincs tökéletes ember. Aztán fontos lehet az egészség. (persze lehet boldog fogyatékossággal élő is, de ez már más) Ezekkel és még sok más, kicsi dologgal lehetsz boldogabb. Ne gondolj nagy dolgokra, nem elérhetetlen a boldogság.


Én is 17 éves vagyok, nincs nagy élettapasztalatom, de ezek jutottak eszembe. Kissé közhelynek tűnhetnek, de talán az igazuk miatt azok. Legyél boldog! :)

2015. aug. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kövesd az álmaid, és élj úgy, ahogyan szeretnél. Ne hagyd, hogy a szabályok, vagy épp mások irányítsanak mindig. Persze azért olyat ne csinálj, amit megbánhatsz, vagy másokra veszélyes, esetleg kifejezetten ártalmas. Ha valakinek véleménye van, hallgasd meg, de ne hagyd, hogy ezzel befolyásoljanak Téged. Ne akarj mindig másoknak megfelelni, hisz a Te életed, a Te döntéseid. Ha valami rossz történik, ne ragadj le. Gondold végig, igyekezz feldolgozni, esetleg beszélj róla egy barátnőddel, és fogadd el.
2015. aug. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A nyugalom.
2015. aug. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek:)
2015. aug. 18. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!