Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak ha izgulok a...

Mit csináljak ha izgulok a felvételi miatt?

Figyelt kérdés
Még csak nyár van de már nygon izgulok. Mosz kezdtem el gyakorolni, eddig végig kitűnő voltam, de most semmi nem megy ami igazaból kéne hogy menjen. Mit csinaljak hogy ne érezzem magam rosszul emiatt hisz még van fél év?

2015. aug. 12. 21:13
 1/6 A kérdező kommentje:

*nagyon

*most

bocsi a hibákért

2015. aug. 12. 21:15
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyakorolj a felvételire (8.os?) és nem lesz baj. Igazán mellélőni nem tudsz, abból meg amit írtál elég szorgalmasnak tűnsz, ne aggódj:) Ha lesz más dolgod is-elindul a tanév-akkor kevesebb időd lesz ezen agyalni:) Én is így voltam a nyelvvizsgánál. Amikor eldöntöttük mikor megyünk (3 hónappal előtte) pánikoltam egy hétig kb, aztán legközelebb a vizsga előtti nap és a vizsga napján voltam ideges:)
2015. aug. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. aug. 13. 10:02
 4/6 Brain Storming ***** válasza:

Vizsgákkal kapcsolatban a tudás a legjobb nyugtatószer ):o)


Akkor fogsz kevésbé stresszelni, ha nagyjából tudod előre, hogy mi fog történni - rendezz magadnak "vizsgát", a leendő vizsgakörülményekkel. Csinálj kis cetliket kérdésekkel, húzz belőlük, és mond el, írd le, old meg a feladatot, mintha vizsgán lennél, akár időre, ha kell, akkor a vizsga-gúnyában ):o) .. hangosan elmondva, stb. "Játszd el a vizsgát", és akkor nem fogsz pánikolni!


Drukkolok, hajrá! :)

2015. aug. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. aug. 13. 18:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne izgulj.
2015. aug. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!