Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg ennyit érek? Nem...

Tényleg ennyit érek? Nem fognak felvenni a középiskolába ahova szeretnék menni.

Figyelt kérdés
A tavalyi átlagom miatt nem vesznek fel, félévkor tavaly 3-ból buktam, évvégén kettes voltam mindenből, (nyílván nem véletlenül buktam meg, családi okok,+ rossz társaság). Bebizonyítottam ebben az évben, hogy én többet érek, így hát megcsináltam magamnak egy 3,9-es átlagos, fontos tantárgyakból 4es lettem, a matek maradt egyedül kettes :(. A központimat megcsináltam egy magamhoz képest jóra, mert olyat írtam, mint az osztályomba a kitűnő tanuló, ami nkei rossz, de nekem jónak számít. Most végül nem fognak felvenni a közép suliba, okkal vagyok elkeseredve? Lehet belőlem még az életben valaki ?

2015. márc. 11. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

az a nagy bajság, hogy a gyerektől elég nehéz elvárni általános suliban, de még középiskolában is, hogy tisztában legyen azzal, hogy az életre készül a suliban ... ezt mint szülő írom úgy, hogy nem felejtettem el, voltam gyerek


nem tudok tanácsot adni

2015. márc. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mindenkinek vannak problémái szóval erre ne fogd. Ha akartál volna tanulni tanultál volna. Megérdemled hogy nem vesznek fel.
2015. márc. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jó lenne már végre elfelejteni ezt a sulis dolgot, hogy csak akkor leszel valaki ha jó jegyeid vannak az iskolában. NEM. Az iskolában olyat tanítanak ami 70 éve volt divat. Tanulj, keress biztos állást, és élj hónapról hónapra. Mert mindenki ezt csinálja, a szülők is azt hajtják, hogy csak akkor leszel valaki ha az iskolában teljesítesz. A nagy francokat :D Nézd meg azokat az embereket, akik még le sem érettségiztek, némelyikük cégtulajdonos.

[link]

Ezen a képen érdemes volna elgondolkodni.

Nem azt mondom, hogy ne is tanulj tovább, hanem azt hogy ésszel csináld amit csinálsz. Ahhoz, hogy téged valami érdekel, nem kell feltétlenül iskola. Ahhoz, hogy elfogadjanak vele, kell a papír sajnos. Semmi másra nem jó ez az egész. Van olyan ismerősöm aki arra veri magát, hogy kimegy majd Ausztriába szakácsnak, mert ugye annak tanul, és majd 2ezer eurót fog keresni. Az mind szép és jó, de én gimis létemre jobban főzök.. Akkor miről is beszélünk?

2015. márc. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!