Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az hogy (szinte)...

Miért van az hogy (szinte) minden tizenéves érettebbnek, időssebbnek véli magát mint amennyi igazából?

Figyelt kérdés

Elnéztem a kérdéseket itt gykn amit 12-16 éves (főleg lányok) írtak ki, és az esetek 80% ában megtaláltam azt hogy ő( a kérdés kiirója) hozzáteszi hogy érettebb vagyok a koromnál.

Miért érzi ezt?

Vagy miből gondolja?

Azért mert a szülei ezt mondták neki?

Én most vagyok 15éves és lány, de én sosem gondoltam magam érettebbnek az átlagnál.

És ezzel a kérdéssel sem szerettem volna megbántani senkit, de ha mégis sikerült akkor elnézést, nem az volt a célom.



2015. aug. 14. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert olyan dolgok foglalkoztatják a gondolataiban, amiről nem hallja a korabelieket beszélni, és azt hiszi, csak az ő fejében foganhatnak meg ilyenek.
2015. aug. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert éretlenebbek a koruknál.
2015. aug. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a kamaszkorral jár. A lányokba pedig amúgy is nevelik, hogy ők márpedig érettebbek a fiúknál. Bizonyára ez is rátesz egy lapáttal. Pár év, aztán kinövik. Ahhoz valóban érettnek kell lenni, hogy helyesen meg tudják ítélni, hogy is állnak ilyen szempontból a kortársaikhoz képest.
2015. aug. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!