Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Esetleg tudnatok valami...

Esetleg tudnatok valami tanacsot adni?

Figyelt kérdés
Szoval: 27 eves vagyok 10-es skalan 4. Valamiert nem merek a noknel kezdemenyezni,mondvan ugyse ,,tetszenek neki,, igaz hogy az arcomat alig eszreveheto hegek boritjak de, erre hasznalok kulonbozo kozmetikai cuccokat. Igazabol nem mondanam magam vissza huzodonak csak lustanak es inkabb a munkaba temetkezem csak hogy ne erjen csalodas. Voltak baratnoim valami csoda folytan :) es vissza jelzeseket is kapok egy-ket holgytol hogy milyen helyes vagyok. Ennek ellenere meg is felek nyitni felejuk. :( Bocsi a hibas irasert csak tul lusta voltam. :D

2015. aug. 17. 10:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

A lényeg, hogy ne temesd el magad, és bízz benne, hogy sikerülhet. n se vagyok egy jó pasi, talán még négyes se, de voltak olyan barátnőim, hogy én is csak lestem, hogy a fenébe jöhettem én össze ilyenekkel... Már elmúltam 33, nős vagyok. Utólag visszagondolva talán megállja a helyét az a dolog, hogy egy olyan nővel nem szabad foglalkozni, akinek csak a külső vagy a pénz számít. Ők jók lesznek "ágyasoknak", vagy valami divatkapcsolatba belemennek és elhiszik, hogy ez a jó. Te viszont tudni fogod mi az ami tényleg jó, csak legyen egy kis önbizalmad, és mindig add magad. A mai világban már nagyon ritka az az ember aki önmagát adja, mindenki próbál megfelelni minden elvárásnak, de ez hülyeség. Add magad, legyen önbizalmad, tudd mit akarsz, és sikeres leszel. Hajrá! :)

2015. aug. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!