Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Skizofrénia esetén is elítélen...

Skizofrénia esetén is elítélendő az öngyilkosság?

Figyelt kérdés

Kamaszkoromban gyakran gyártottam magamnak képzeletbeli barátokat, illetve a fejemben lévő hangokat is gyakran megszemélyesítettem... Jó ideig meg voltam róla győződve, hogy multiplex személyiségzavarom van, de a realitás talaján maradva...

De az egyik srác most is azt mondja, hogy képezni kellene magunkat, lehetnénk sikeres énekes... csak képezni kellene magunkat.

Úgy érzem mintha be lennék zárva egy sötét odúba évek óta,

és makacsul nem hallgatok a igaz szóra,

Mi azt szajkózza,

DÖGÖLJ MEG

bár eleve ott csücsülök egy dögkútban, vagy inkább a káván,

bódulva a szagoktól.

Mostanában egyre többet bőgök ok nélkül, avagy amiatt hogy nem tudom elfogadni a saját alsóbbrendűségemet, gondolkodom műtéten hogy valamicskét javítson ocsmány ábrázatomon.

És gondolom állásinterjúról is elküldenének röhögve,

mert már nincs egy lineáris gondolatmenetem se.

A rímeim pedig szrok.


Ezek a hangok általában férfiak. Nők is vannak, de ők bántanak. Kivéve egy, aki leszbikus.

De sokszor csak közlik a hangok hogy ocsmány vagyok, és dögöljek meg. A kedvesebbek szerint a plasztika is elég lenne.


Egyre többször beszélnek hozzám akkor is, ha társaságban vagyok. Ilyenkor nehezemre esik, hogy nem bőghetek. Többek között ezért is marok el magam mellet minden ember-szerűt.


Próbálkoztam pszichiáterrel és gyógyszerrel ami csak rontott a helyzeten, és pszichológussal, aki látott tiszta pillanataimban és többet nem volt hajlandó áldozni drága idejét. Igaz megértem.

De egyre gyakrabban rám tör a dili, a hangokkal, a fejfájásokkal...

Ha rengeteget kell tanulnom akkor a teljesítménykényszer miatt elnyomom, vagy ők hallgatnak, nem tudom.

Párkapcsolatom még sose volt,

de kellene nekem még egy mutánst létrehoznom?


és most muszáj ezt a sort félbeszegnem...


Lehet így élni? Ha igen, meddig, és hogyan? Vagy csak engedelmeskedjek?


L/23



2015. jún. 21. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Te jó ég szegénykém...:(

Addig keress megfelelő pszichiátert amig valaki végre talál megoldást!!!

ha most nem szedsz semmilyen gyógyszert próbálj addig citromfű teát vagy orbáncfű teát inni(a utóbbit csak kb egy hónapig szabad)

keress fel másik pszichiátert mihamarabb, de ne legyél öngyilkos, kérj segitséget a szüleidtől

2015. jún. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia, én is ebben szenvedtem, csak meg kell találnod a megfelelő gyógyszert és orvost, merre élsz?

lehet tudok adni egy megfelelő dr elérhetőségét.. Tudod ha kapsz is gyógyszert egy hónap mire hat... ha jó!

Tehát türelem, engem is félrekezeltek sokáig... Sajnos olyan mintha kísérletezne rajtunk a doki...

Es ez nem tévképzet most teljesen normális vagyok 2 éve...

ez van visszaélnek a betegséggel a pénzunkkel..

Tudják, hogy nincs más utunk, és tudod ne hallgass A HANGOKRA! ŐK NEM AKARNAK NEKED JÓT!

SOHA SEMMILYEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT NE TEDD MEG!!

SOHA!!

AZ ÉLET NEKÜNK IS ÉLHETŐ!!

TUDOM HOGY NEHÉZ MERT PISZKOSUL VALÓDINAK TŰNIK MINDEN HANG.. VÉDEKEZZ ELLENE

OLVASS, KÖZBEN HALLGASS ZENÉT

ÉS A TEÁK TÉNYLEG JÓK

HA BŐVEBBEN AKARSZ TUDNI RÓLA ÉN MIN MENTEM KERESZTÜL SZÍVESEN MEGOSZTOM... AMÚGY IS SZERETNÉK MEGISMERNI HASONLÓKAT...

HIDD EL ÉN SEM KÍVÁNOM SENKINEK AMIN KERESZTÜL MENTEM...

JOBBULÁST, REMÉLEM ÍRSZ..

2015. júl. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vajon mi lehet a kerdezovel?

az en fiam mar meghalt regen ebben a betegsegben. nagyon kellene hogy orvoshoz forduljon mielott legyozik a "hangok".

2015. okt. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!