Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van köztetek olyan aki tényleg...

Van köztetek olyan aki tényleg nem érez késztetést arra hogy másoknak fájdalmat okozzon?

Figyelt kérdés
2015. aug. 21. 01:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Pontosabban mire gondolsz? Megbántani valakit? Nem, nem szeretek másokkal haragban lenni.
2015. aug. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Természetesen senki sem szeret másokkal haragban lenni. de Ugyebár az emberek nem azért okoznak másoknak fájdalmat mert haragban akarnak lenni, hanem mert élvezik hogy fájdalmat okozhatnak másoknak, és nem azért türtőztetik azt hogy a öklük a másik arcában kössön ki mert nem akarnak fájdalmat okozni annak az illetőnek, hanem ezért mert rosszabb következményei lennének.
2015. aug. 21. 01:39
 3/10 anonim ***** válasza:
A barátnőmért bármit megtennék, tehát ha Őt valaki bántja, akkor én is bántom az illetőt! De csak úgy nem kötök bele senkibe sem, nem úgy mint a cigányok...
2015. aug. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amíg nem tett érte az illető, addig én sem teszek ilyet vele. De ha egyszer átlépi azt a bizonyos határt, na akkor én is elkezdek ellene tevékenykedni. Jelzem, ez eddigi életem során összesen 2 embernek sikerült.
2015. aug. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy normális ember nem akar ok nélkül fájdalmat okozni senkinek. Nem az okok miatt, hanem azért mert minden rendben van az agyában. Ellentétben veled. Fordulj orvoshoz.
2015. aug. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
természetesen nem akarok. Veled van a gond ha ilyen késztetést érzel.
2015. aug. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok ilyen, de eddig nem sok olyan embert találtam aki nem ilyen lenne. Sok ember furcsának is talál emiatt. Úgy gondolják hogy mindenki ilyen mert ez az ember alap természete.
2015. aug. 23. 08:20
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak képzelődsz. Én még egy ilyen beteg emberrel sem találkoztam. Nehogy azt hidd, hogy ez az ember alaptermészete.
2015. aug. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz túl empatikus személyiség...
2015. aug. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 justaboutto ***** válasza:
Szerintem én ilyen vagyok. Nem szoktam megbántani senkit és igyekszem is ezt elkerülni ami általában sikerül is. Az emberek nem élvezik, ha megbántanak valakit inkább csak bosszúból teszik, hogy az önérzetük helyreálljon. De nem tudom elképzelni, hogy bárki direkt bántaná meg a másikat, csakhogy rossz legyen neki.
2015. aug. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!