Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gusztustalannak érzem magam,...

Gusztustalannak érzem magam, rondának, ezért már a párom előtt sem akarok ruha nélkül mutatkozni. Gyakran smink nélkül is rosszul érzem magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy rossz a kategória. Szóval az exem, akivel 11 hónapja nem vagyunk már együtt, teljesen lerombolta az önbizalmam. Azzal az indokkal dobott, hogy nem elég jó a fenekem, nem tetszem már neki. Mindig ápolt voltam/vagyok, igyekszem kellemes illatú parfümöt használni, vakolatot nem teszek az arcomra, csak a kisebb bőrhibákat tüntetem el, a szememet festem kicsit erősebben, mert a szemüveg mögött nem látszana. A hajam, körmöm is mindig ápolt, szépen festett, a ruháim egyszerűek, némelyik kicsit szexisebb, mélyebben dekoltált, de nem közönséges. A szőrtelenítésre is mindig odafigyelek. De nem látom magamat szépnek...Hiába adok magamra, kezdem azt érezni, hogy a mostani páromat sem érdeklem már nőként, mert Sosem jegyzi meg, hogy jól nézek-e ki, vagy valami...Mondtam már ezt neki, de nem a szavak embere így nem változott semmi. Mit tegyek, hogy legyen mellette önbizalmam, és ne legyek vele szemben visszahúzódó? Már nem kívánom a szexet sem annyira, mert Félek hogyha meglát meztelenül elmegy tőlem a kedve...

2015. aug. 22. 16:51
 1/9 anonim válasza:
89%
engem is visszautasítottak,de érdekes túléltem sőt mások nyomulnak rám
2015. aug. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem biztos hogy csúnya lennél. Alapból ha valakinek nem tetszel, fogsz tetszeni másnak. NAgyon kevés a senkinek sem tetsző ember. De annak már valami testi fogyatékkal kell élnie, ami a legcsúnyábbak egyike másika. Mint a vízfejűek. De őket meg nem a szerelmi élet hiánya zavarja leginkább azt hiszem.Szóval ne aggódj, fogsz kelleni másnak.

Ha nem hiszed, mutass képet.

2015. aug. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 561 válasza:
Amíg a mostani párod úgymond azon szinten tartja a lerombolt önbizalmad nehéz lesz vissza szerezned.A volt és jelenlegi párod csak két vélemény.Aki ennyire odafigyel magára azzal nem lehet probléma.Ne értsd félre,nem ismerkedési szándék,de ha esetleg teszel fel ide képet kiderülne,hogy nem olyan borús a helyzet mint gondolod.Itt őszintén,minden befolyástól mentesen el mondják a hozzá szólók a véleményüket.
2015. aug. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy attól, hogy valaki szépnek tart, jobban érezném e magam. Ne értsétek félre, vannak, akik mondják h szép vagyok, jól nézek ki, de leginkább önmagamban nem tudom ezt tudatosítani...Még csak kövér sem vagyok, meg semmi, egyszerűen csak azt érzem, h nem ütöm meg a mércét...
2015. aug. 22. 17:27
 5/9 szántóvető ***** válasza:
hány éves vagy?tölthetnél fel egy képet nyaktól lefelé.(ha jól értem nem a fejed kinézete aggaszt.)
2015. aug. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A fejem is aggaszt :D bár annyira nem. Amúgy 21 vagyok és nyilvánvalóan lány. A személyiségemet sem tartom vonzónak, nem csak a külsőmet. Humorosabb, kedvesebb, és szellemesebb szeretnék lenni.
2015. aug. 22. 17:44
 7/9 A kérdező kommentje:
Amúgy telefonról írok, szerintem nem tudnék képet rakni képfeltöltés.hu-ra sem :S
2015. aug. 22. 17:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy egy lány mennyire tartja magát szépnek vagy csúnyának, semmilyen összefüggésben nincs azzal, hogy valójában mennyire szép vagy csúnya. Tehát lehetsz akár a város legszebb lánya is.
2015. aug. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha valaki azért dobott, mert nem elég jó neki a feneked, annak a véleményére én nem sokat adnék.
2015. aug. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!