Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, ha a legjobb...

Mit tegyek, ha a legjobb barátnőm utál?

Figyelt kérdés

A neve Ági. Nem ismerem olyan rég, majdnem osztálytársak lettünk a gimiben, csak mi elköltöztünk. Előtte más volt a legjobb barátnőm (Lili), de a költözés után vele megromlott a kapcsolatom, így Ágival sokkal jobban kijöttem. De mondtam neki hogy idegesít, ha Lili panaszkodik nekem, meg ha azt is írom neki, hogy szeretem, azt nem is gondolom komolyan. De azt is mondtam, hogy neki sose hazudnék, mert nekk nem akarok, és tudom, hogy nem szép dolog a hazugság, és végülis az én hibám,hogy haragszik, de azért mégis rosszul esik. És most kezdem a gimit, új város, új suli, új osztálytársak, új barátok, meg minden, de nem akarom, hogy az Ágival való kapcsolatom megszűnjön, többet számít nekem mint a Lilivel való 6 évi barátság.


Szóval... mit javasoltok? Hogy engeszteljem ki Ágit? (Már ha lehet)



2015. aug. 22. 23:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Azon kívül nem sokat tehetsz, hogy beszélsz vele erről. Mondd el neki, hogy sajnálod, de erről nem tehetsz, mivel nem volt beleszólásod abba, hogy elköltöztök-e vagy sem (feltételezem így volt). És ami leginkább fontos: Tartsd vele a kapcsolatot rendszeresen. Mind telefonon/interneten, mind pedig személyesen, ha teheted.
2015. aug. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!