Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért félek suliba menni?

Veronika lány kérdése:

Miért félek suliba menni?

Figyelt kérdés
Nem sokára suli van és fura érzés fogott el....Már most remegek és egy kicsit (nagyon minimálisan) a sírás kerülget.A gyomromban is van valami fura érzést.Amikor a sulira gondolok remegnek az ujjaim és fogalmam sincs, hogy a tanuláshoz van köze, vagy esetleg az osztálytársaimhoz...Kiváncsi vagyok, hogy valakinek volt-e már ilyenje.Ha igen mi lehet?

2015. aug. 24. 14:58
 1/4 anonim válasza:

nekem volt folyton gyomorideggel mentem oda

gyűlöltem a sulit nem is lett belőlem semmi

ha nem vagy rafkós túlélő fajta akkor vegyél erőt magadon mert később kifizetődik a suli elvégzése

2015. aug. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A PÁSZTOR válasza:
Ne félj! A lélek elhal az emberben a félelem miatt. Szoktasd magad arra, hogy a pozitív oldalát is lásd az életed eseményeinek. Esetleg keress egy füzetet és írd le a jó dolgokat amik történnek veled naponként, és vedd elő olvasgasd akkor amikor a félelem közelít. A félelem nem múlik el attól ha csupán beszélünk róla, csak akkor múlik el ha olyan eseményekre koncentrálunk amelyekért hálásak tudunk lenni a sorsnak.
2015. aug. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Minden amit nem szeretsz a suliban, amitől ideges leszel mikor suli van, ilyenek miatt.
2015. aug. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem mindig ilyenem van amikor majdnem kezdődik, ez normális, hozzá vagy szokva a nyárhoz, és nem tudod, hogy változtak e a barátaid
2015. aug. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!