Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hány cm lehetek felnőtt...

Army0231 kérdése:

Hány cm lehetek felnőtt koromban, ha most 14 vagyok 170-172 cm, apukám 185-187 cm teljesen őt örököltem atletikus testalkatom van kissé korán serdülök ötlet?

Figyelt kérdés
2015. aug. 25. 09:21
 1/5 A kérdező kommentje:
elnézést későn serdülő tipus vagyok
2015. aug. 25. 09:23
 2/5 schocko ***** válasza:
192
2015. aug. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kb. 180
2015. aug. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ma már az akceleráció mértéke csekély, azaz a gyerekek csak minimális mértékben növik túl a szüleiket, mivel már az előző korosztály is megfelelően táplálkozott, nem sujtotta gyermekmunka, jó szociális körülmények között nőtt fel, így "kinőtte" a genetikailag kódolt magasságát.

A gyerekek szüleiknél nagyobbra növése az 1960 előtt született szülők körében volt feltűnő, az 1975 után született szülők esetén ez már minimális mértékű.

A másik szülő magassága is számít. Ha Anyád kisebb, mint 162 cm, valószínűleg nem fogod elérni apád testmagasságát. Ha 163 és 170 cm között van, kb. apáddal megegyező hosszra fogsz nőni, ha anyád több, mint 170 centi, biztosan magasabbra fpgsz nőni, mint apád, ha anyád meghaladja a 178 cm-t, akkor feltehetőleg legalább 6-8 centivel túl fogod nőni a fatert.

Ha 14 évesen 171 centi vagy, az azt jelenti, hogy 18 éves korodig még kb. nagyjából 15-18 centit fogsz nőni, és lassan még utána is nőhetsz pár centit. Jó ésélyed van, hogy elérd és meghalad az egykilencvenet, és mindenhová beb..szd a fejed, mint én is.

2015. aug. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Anyukád magassága is számít, de a 180-t biztos, hogy el fogod érni.
2015. aug. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!