Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Annak igaz több előnye van...

Annak igaz több előnye van hogy csak a felnőttek társaságát élvezem, mint hátránya?

Figyelt kérdés
A felnőtt társadalmat vélem a "legjobb barátomnak". Mármint úgy érzem hogy mikor velem egykorúak társaságába vagyok akkor nincs senki olyan (vagy legalábbis nem találtam olyat) akivel normálisan tudnék beszélgetni, de azért tettetem hogy szeretek köztük lenni de úgy igazán csak felnőttekkel tudok normálisan komolyan beszélgetni. Vajon ez valamilyen szinten később befolyásolni fogja a társasági életemet és vagy párkapcsolataimat (mert utóbbit nem tervezek)? Továbbtanulásról is csak egy olyan felnőttel szoktam beszélni akivel ki tudjuk beszélni az egész világot és ez nekem nagyon jó érzés. És sajnos úgy vélem sajnos ez a generáció szépen szólva el lett cseszve. Majdnem 17/F :) Bocs ha össze-vissza írtam, próbáltam minél több infót adni.

2015. júl. 2. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez csak azt jelenti, hogy komolyabb, érettebb vagy mint átlagban a te korodban. Nem hiszem hogy bármi problémád léenne belőle, sőt. Már amennyiben nem zavar ha a suliban egyedül vagy meg ilyenek. Általánosítani meg nem kéne, nem ismerhetsz mindenkit;) Későbbiekben pedig te is változhatsz és a korosztályod is. Egyszer mindenki "felnő". Mondjuk szerintem addig jó amíg megmarad az emberben a gyerek és a legapróbb dolgok is boldoggá tudják tenni.:) Utolsó gondolat: biztos vannak ilyen korúak akik így éreznek, legyél nyitottabb a korosztályod felé, hátha találsz valakit aki elég intellektuális a számodra.
2015. júl. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Olyan jól esett a választ végigolvasni, köszönöm a tanácsot és remélem találok valakit vagy valakiket :)
2015. júl. 4. 00:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Örülök, ha segítettem:)
2015. júl. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!