Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg én vagyok a hibás?

Tényleg én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
Az egész életem egy hatalmas csalódás. Úgy értem, mindig a csalódok saját magamba és a barátaimba. Mindig az a " barát" voltam/vagyok, akire először szükség van aztán meg.....egyszerűen ellenem fordulnak. És nekem senki se hisze.Elegem van ebből. Szeretnék már végre olyan barátokat akikben megbízhatok és fordítva is igaz. De fogalma sincs hogy csináljam azt, hogy a régi barátaimat lecsillapítsam, vagy esetleg ujból jó barátok legyünk.Tényleg én vagyok a hibás vagy csak oka van mindennek???? ( köszönöm előre is a válaszokat)

2015. aug. 31. 18:26
 1/2 anonim válasza:
Szerintem nem kéne ennyire magad alatt lenned. Idővel lesznek barátaid.Légy egy kicsit lazább. És azt is tudnod kell h mindig lesznek olyanok akikben csalódni fogsz sajnos :(
2015. aug. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát elég rossz barátaid vannak, ha ellened fordulnak... Keress megbízható és értelmes embereket magad köré.
2015. aug. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!