Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tudatlanság, vagy a hibás...

Tudatlanság, vagy a hibás tudás a rosszabb?

Figyelt kérdés
Szerintem a hibás tudás, mert a tudatlansághoz senki sem ragaszkodik, viszont a hibás tudás is tudás, és ami van ahhoz már lehet ragaszkodni, amin nehéz változtatni.
2013. máj. 9. 07:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Az Avatar-ban mondta a Navi, hogy üres korsót könnyebb megtölteni, ha már tele van szennyezett vízzel, az nem jó. (3 éve láttam, de valami ilyesmi a lényege XD)


Szóval a hibás tudás rosszabb, főleg ha még szorgalommal is párosul

2013. máj. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Embere válogatja igazából,annyiféle választ fogsz kapni ebben az esetben mint pattanás a pofámon.

Én a tudatlanságra teszem a voksom,abban az esetben ha hibás tudással párosul,elvégre,ha megnézed,a kettő szinte ugyan az.A legnagyobb tudatlanság az ha mindent rosszul tudsz.

Egyébként mind a tudatlanságot,mind a hibás tudást meg lehet "bocsájtani",elvégre a tudatlant lehet tanítani,a hibás tudást pedig korrigálni,HA hajlandóságot mutatnak az igazi tudás megismerésére.

2013. júl. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!