Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit szerettek magatokban?...

Mit szerettek magatokban? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mondjatok egy külső-, illetve egy belső tulajdonságot(lehet több is), amit szerettek magatokban! Kort és nemet is légyszi!^^

2015. szept. 3. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán szeretem magam, de megpróbálok pozitívan hozzáállni a kérdésedhez.

Szeretem a külsőmben, hogy átlagos magasságú vagyok, viszonylag vékony, ehhez elég nagyok a melleim, jó keskeny a derekam, homokóra alkatom van, szív alakú az arcom, hosszú a hajam, fehér a bőröm, egyenes a fogsorom, nem állnak szét a füleim se...

Szeretem a belsőmben, hogy jó a humorom, a logikám, intelligens vagyok, érettebb a korosztályomnál, a nyitottságom, a vezér egyéniségem, az anyáskodó jellemem, a kiszámíthatatlanságom, a sokoldalú tehetségem, a látásmódom, ahogy szeretni tudok...

Kb. ennyi jutott most eszembe. Köszönöm a kérdést egyébként.

18/L

2015. szept. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ja tulajdonság röhögve elvagyok b nő nélkül mivel 1 nem vok társfüggő 2 aszex vagyok.

Még szerencsétlen 1-2 ismerősöm pusztul bele h nincs kapcsa. Örülök h nem ilyennek születtem.


Én ezt szeretem a legjobban szabad vagyok és nem nyüszít senki.

2015. szept. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26 F 2-es
2015. szept. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kb mindent.

Külsőmben - átlag testmagasság, vékony alkat, fehér bőr (ennek azért hátrányai is vannak), szőke haj, zöld szem. Nagyon erős szálú dús hajam van aminek megint csak vannak hátrányai de hála istennek már feltalálták a ritkító ollót.

Tehetséges vagyok, vicces lány, kreatív, sok oldalú, lelkes, nagyon energikus adott dolgokban, ambiciózus, nagyon érzékeny és ragaszkodó típus, őszinte, kezdeményező (fiúknál), bátor, intelligens de azért elég álmodozó, földtől el rugaszkodott úgyhogy sokszor nehezen értem meg a legegyszerűbb logikán alapuló dolgokat. Mondták már hogy érdekes vagyok (annak tartom magam) bár inkább használják a különc, vagy nehéz eset szót (ez se vonom kétségbe). Néha az önismereti tesztek azt a típust dobják ki ami az egyik legritkább ember típus, nem szoktam nagyon komolyan venni őket de azért mindig örülök egy ilyen eredménynek. Általában amit az orrom alá dörgölnek hogy makacs vagyok, de nem igazán érdekel, mert az önfejűségem adja az eltökéltségem és a határtalan kitartásom. Mindezek mellett néha azzal vádolnak meg hogy nincs önbizalmam, amire én bosszankodok és legyintek általában, de annak örülök hogy a teljes önértékelésem mellett egyáltalán nem tűnök egoistának.

Egyfolytában fejlődök és tanulok magamról de semmin sem változtatnék alapjaiban. 20/Lány

2015. szept. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, annyi jót írtál magadról, hogy nekem nőtt tőle az egóm. :DD (csak viccből írtam) Komolyra fordítva a szót, örülök, hogy vannak olyan emberek, akik nem csak a rossz tulajdonságaikat látják magukban. :))
2015. szept. 23. 20:01
 6/6 anonim ***** válasza:

- a szemeim,

- ép kezeim, lábaim, egészségem

- talán a szelídségem, kreativitásom, küzdő képességem

2022. szept. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!