Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sok tüntetéssel egyet értettem...

Sok tüntetéssel egyet értettem már, mégsem mentem ki, mert féltem. Hogyan küzdhetném le ezt?

Figyelt kérdés

Sokszor egyetértettem a felbőszülő tömeggel, viszont nem mertem kimenni. Nagyon sok ember áll egy helyen, tömeg van, akármit történhet. Elindul a tömeg és engem agyontaposnak. Valakinek eldurran az agya, elkezd dobálni mindent vagy gázspray.

Miért van ez, hogyan tudnám leküzdeni?

20/L



2015. szept. 4. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennek szervezett, békén tüntetéseken kevesebb az esélye, menj azokra és állj hátra, hogyha mégis baj van menekülhess.
2015. szept. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy, hogy milyen tüntetésekkel értesz egyet. Mert mondjuk ha az természetvédelmi tüntetés (mondjuk egy szennyező forrás megszüntetése érdekében), akkor egymásba csimpaszkodáson kívül nem igazán fogtok mást csinálni. De ha valamelyik radikális párt tüntetéséről van szó, ott már előfordulhatnak komolyabb dolgok. Tehát milyen fajta tüntetésre/tüntetésekre gondoltál?
2015. szept. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Politikai tüntetésekre gondoltam.
2015. szept. 4. 14:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Melyik párt politikai tüntetésére?
2015. szept. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
jajjjjjjjj de kis kíváncsi vagy!
2015. szept. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Sokszor egyetértettem a felbőszülő tömeggel"


Nem láttam mostanában komolyabban felbőszülő tömeget a fociultrákon kívül, akik hol a várost akarják szétverni, hol a menekülteket. Szerintem ne menj oda.

2015. szept. 9. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!