Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy ilyen életet van értelme...

Egy ilyen életet van értelme tovább folytatni?

Figyelt kérdés

Tönkrement az életem az elmúlt kb. 8 évben. A környezetemben mindenki utál és már soha nem is fognak megkedvelni. Új emberekkel megismerkedni nem tudok, hamar lekoptatnak mindig, törvényszerű, hogy minden új ismerkedésnél kudarc fog érni. Egyesek egy unalmas senkinek, mások meg egy undorító, leprás, talán fertőző betegséget terjesztő nyomoréknak tartanak (tény, hogy nem vagyok szép, de tiszta vagyok és ápolt).

Aztán életcélom sincs, nem tudom milyen végzettségem lehetne egyáltalán amivel majd munkát keressek. El nem tudom képzelni, hogy engem bárhova felvegyenek dolgozni, amikor semmihez nem értek túlzottan.

A tizenéves korszakom teljesen üresen telt, utcán való bandázás meg bulizás helyett barátok híján a gép előtt ültem folyton csak.

Mivel ronda vagyok és unalmas, barátnőm, feleségem és családi életem sose lesz, pedig az elég fontos dolog egy életben.

Ezenkívül fenyegetettségben élek, annyian megfenyegettek már engem annyi mindennel, hogy tiszta paranoiássá váltam, és kitudja mikor támadnak újra hátba nem szó szerint értve.


Van bármi értelme ilyen életet tovább folytatni szerintetek? Vagy egyetértetek velem abban, hogy elértem egy bizonyos szintet, ahol már menthetetlen a dolog, és annyira tönkrement az életem, hogy sose élhetek normálisan már semmiképpen se?


2015. szept. 7. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
hasonló helyzetben vagyok...bár én nem érzem ennyire reménytelennek az életem. :(
2015. szept. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem szabad feladni! Nem reménytelen!!! Harcolni kell! Sejtem mit érzel és tudom menthetetlennek tartod magad, de nem vagy az! Mindig van kiùt! Maradj erôs! És nem a külsô a legfontosabb a belsô is szàmit! Kitartàst!!
2015. szept. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem ennél rosszabb, de még mindig látok reményt.

Túlértékeled, mindenkinek a maga problémája a leglehetetlenebb, próbálj nézőpontot váltani, az mindig segít.

Senkinek nem áll jogában egy másik életről dönteni, így nem mondhatjuk, hogy élj vagy ne élj. Amit tehetsz, hogy megpróbálod a legtöbbet kihozni abból, ami van.

2015. szept. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!