Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek van értelme...

Szerintetek van értelme folytatni?

Figyelt kérdés

Szeretek írogatni, kábé nyolc éves koromban kezdtem. Ezen a weboldalon fönt vannak az írásaim, de nem nagyon kapok rá visszajelzéseket, csak ugyanazoktól az emberektől, "többségük" pedig elfogult, mert nagyon jó barátok vagyunk, és nem szívesen bántanak meg. Érdemes lenne folytatnom az írást?

Itt a link. [link]


2011. márc. 3. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszenek..de amúgy a te döntésed én nem szólok bele..de amúgy maradj:)
2011. márc. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én azt mondom aki kicsi korában már ír verseket vagy bármi mást annak nem szabad abbahagyni.van benned tehetség és leszel még ennél sokkal jobb is.nem sok embert érdekel az irodalom vagy művészet valószínü azért nem is jeleznek sokan.de te csak írj!!:)a művésznők nagyon kapósak:D
2011. márc. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a deviantarton több visszajelzést kaphatsz.
2011. márc. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A devianarton pedig többnyire rajzok vannak.
2011. márc. 6. 20:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Többnyire rajzok,de van benne külön kategória a daloknak és más irodalmi műveknek .Megfelelő csoporthoz kell csatlakozni.
2011. márc. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!