Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert kell folytatni ha...

Miert kell folytatni ha tudom, hogy nincs ertelme?

Figyelt kérdés
Van egy dolog inkabb most nem irom le hogy mi.De tudom hogy nincs ertelme folytatni de megis folytatom es nemtudom mitol.A legrosszab az hogy belelatok tudom hogy mi lesz es megis...megis folytatom:((
2008. nov. 26. 23:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%

Már ne haragudj, de ha le se írod akkor minek írsz ki kérdést?

Most mit vársz tőlünk, erre mit mondjunk?

Nem értem.

2008. nov. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Ha ilyen bunkon tudsz valaszolni akkor ne valaszolj..

OLvasd el megegyszer FIGYELMESEN a kerdest.Koszi.

2008. nov. 26. 23:30
 3/18 anonim ***** válasza:
86%

Ha van értelme ne folytasd, ha nincs értelme, folytasd!

Értelme ennek is annyi volt, mint a kérdésnek.

2008. nov. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem egyáltalán nem voltam bunkó,sőt egész visszafogtam magam.


De komolyan, kiírsz egy ilyen semmilyen, ostoba kérdést?!


Néha már idegesít, hogy egyesek itt nyafognak... Annyira gyerekes az egész.

2008. nov. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Na mind1 hagyatok az egeszet,ha vki megis tudna ra valaszolni nem bunko modon akkor kerem szepen tegye meg.Koszonom.
2008. nov. 26. 23:45
 6/18 anonim ***** válasza:
70%

Erre a kérdésre válaszolni????

Te tudnál?

2008. nov. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%

Akaraterore van szukseged ahhoz, hogy ne tudd folytatni. Hogy azt tudd mondani, hogy vege, kesz, nem szabad folytatnom.

Az emberek nagyon nagy resze folytat dolgokat, amirol tudja hogy nem szabad, megis csinalja tovabb.

Ilyen egy rossz parkapcsolat, amibol nem tudnak kilepni, ilyen egy fogyokura amit nem tudnak megcsinalni (tudjak hogy nem szabad mindent osszezabalni, megis esznek), ilyen amikor ket kezzel szorjak a penzt, pedig tudjak hogy nem szabad, hiszen felesleges dolgokat vesznek meg, ilyen amikor valaki cigarettazik, es nem birja letenni, iszik, drogozik. De sok esetben az akaratero es egy szakember egyutt segiteni tud.

2008. nov. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
55%

Előre is bocsi ha nem teljesen azt írom,amire vársz,mert nem biztos,hogy helyesen értelmezem a kérdésed:S

Szóval,szerintem,ahogy az előző válaszoló is írta fontos az akaraterő.Ha előre tudod,hogy nem lesz jó vége,akkor nincs értelme folytatni.Beszélgess egy közeli ismerősöddel.Barátnőddel/családdal/rokonokkal,mondd el nekik konkrétan,hogy mi a problémád,hátha ők tudnak segíteni neked.Ha valami romboló tevékenységet folytatsz,mint cigi,drig,pia akkor járj elvonóra,keress fel olyan embert aki ért ehhez.Ha valakivel kapcsolatos:rokon/család/barát/barátnő,akkor gondold végig,hogy csak "koppanni" fogsz,és így MÉG rosszabb lesz.A MÉG-en van a hangsúly,hogy rágyere,hogy minél tovább húzod a problémádat annál rosszabb lesz..Mert egyszer úgyis abba kell hagynod,mert Te is tudod,hogy rossz vége leszz.Szóval az 1.lépést megtetted.A második lenne a dolog értelmezése,hogy tudd mit vesztesz avval,hogy tovább húzod az időt.3lépés,hogy érezd a dolog súlyát,hogy tudd a következményeket.Ha ezek megvannak,akkor be kell látnod először csak magadban,hogy na én most akkor is befejezem/abbhagyom ezt a dolgot/kapcsolatot stb..Ha ez megvan,tudasd egy kívűlálló személlyel,ő segít,hogy tudasd a másik személlyel ha erről van szó,vagy segít leszokni ha romboló tevékenységről van szó.És ami még fontos.OSZD be az időd.Tudd,hogy mikor lesz tényleg nagyon rossz vége annak a dolognak,amit abba kéne hagynod(pl drog/kapcsolat stb..)és ha ez teszem azt 1 hónap,akkor próbáld meg feleannyi időbe belesüríteni a fentebb leírt tippjeimet.(Már csak azért is,mert minél kevesebb idő alatt sikerül abbahagynod/változtatni ezen a valamin,annál kevésbé lesz fájdalmas/rossz végű.)

HA viszont egyedül képtelen vagy abbahagyni ezt a dolgot,és SÚLYOS keress fel egy hozzáértőt!Korodat nem tudom,de ha 18alatt vagy beszélj a szüleiddel/1ik szülőddel.Ha 18fölött,akkor be kell látnod,hogy vagy magad oldod meg a problémád vagy szakember/ismerősök segítségével.Sok sikert,ha bármi bővebb infót megtudhatunk írd le,hátha könnyebb lenne a megoldás.Már annyi is segítség,hogy emberrel kapcsolatos/káros szenvedéllyel.Legalább ennyit írj le!:)

És ha még a korodat is megtudnáánk.:))

Persze ha nem akarod nem kell,csak hátha könnyebb lenne a megoldás!:)

/pici cutte/

2008. nov. 27. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
59%
Gondolom, egy olyan kapcsolatról van szó, aminek magad is tudod, hogy rossz vége lesz. Nyilván azért nem tudod befejezni, mert nagyon kötődsz hozzá, és ez bizony valamilyen fokú függőség. A függőség pedig olyan dolog, amitől nagyon nehéz megszabadulni. Ez nekem sajnos ismerős, én is átéltem, és valóban csak egyre rettenetesebb lett. Úgy sikerült megállni, hogy a végére már borzasztóan eldurvult a helyzet, és szabályosan meggyűlöltemőt is és magamat is. Ne akarj idáig jutni!
2008. nov. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%
Nyilván az életre gondoltál...akkor nem vagy egyedül:nincs értelme,de spec.én is folytatom.
2008. nov. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!