Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit akar tőlem? Lehet, h...

Paulina12 kérdése:

Mit akar tőlem? Lehet, h tetszem neki?

Figyelt kérdés
Moost mentem kilencedik osztályba, és vaan egy fiú aki nagyon tetszik, a tanárok még nem tudják a nevünket és, haa névsor olvasás vaan, és meghallja a nevem rám néz, végig néz rajtam és mosolyog, haa meglát mosolyog és köszön, néhaa azt veszem észre, h folyton néz, csaak az a bibi, h még nem igazán beszéltünk csaak néhányszor face-n az egyik bnőm is megjegyezte, h mindig néz és mosolyog, szval nem csaak bebeszélem magamnak, táncon folyton néz és mosolyog, dee az is lehet, h csak barátkozni akar?? Mit tegyek, h szóba elegyedjünk??

2015. szept. 10. 20:29
 1/8 Mesicicus válasza:

Szerintem menj oda hozzá és kérdezz meg egy alap dolgot pl hogy mennyi az idő meg ilyenek ha van elég mersze mond valamit és aztán dumáltok egy picit ha pedig nincs elég majd később beszéltek...

De nyugodj meg ha tetszel neki mindenkébben lesz valami...

2015. szept. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miiért keell a magáánhangzókat megduupláznii?
2015. szept. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elsőnek köszönöm szépen;)), másodiknaak: Én így szoktaam írni gépeen, haa neem tetszik neem kell vele foglalkozni, és neem kell kötözködni, köszi
2015. szept. 10. 20:51
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon is bejössz neki a jelek alapján. Ha neked is nagyon tetszik, akkor valami ürüggyel te is kezdeményezhetsz vele beszélgetést. Ez már a 21. század...

Pláne, hogy a srácok sokkal kevésbé visszautasítóak, mint a lányok. Gyakorlatilag nem veszíthetsz semmit, ellenben nagyon is sokat nyerhetsz, ha lépsz az ügyben.


(Ez a magánhangzó duplázás egyébként tényleg nagyon zavaró.)

2015. szept. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Meeeny odaaaa hooozzá és szooopd leeee.
2015. szept. 11. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Menj oda, dumáljatok!
2015. szept. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat;))
2015. szept. 11. 14:24
 8/8 A kérdező kommentje:
Kivéve az utolsó előttinek;)
2015. szept. 11. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!