Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Utálok élni, mert nem vagyok...

Utálok élni, mert nem vagyok átlagos, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy átlagos férfi 180cm felett van, vékony, de semmiképpen sem aránytalan a teste, van munkahelye, van barátnője, vannak barátai és haverjai, van autója, bulizik, egyetemen tanul, stb. Tudja, hogyan kell élni.

Én alcsonyabb vagyok pár centivel, aránytalan testalkattal, nem dolgozom két éve, semmilyen emberi kapcsolatom nincs, barátnőm soha nem volt, nincs autóm, fogalmam sincs mit tanulhatnék egy egyetemen, semmit nem tudok az életről. Nem tudok barátkozni, munkát keresni, semmit nem tudok. Elmegy mellettem az élet és képtelen vagyok bármit tenni. Átlagos akarok lenni! 20+F


2014. nov. 10. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:
43%

Húsz éves vagy... és egyszeri megismételhetetlen csoda- mint minden ember. Egy tudós megvizsgált sok ezer hópelyhet: mind hatszögű kristály - de nem talált két egyformát! Nincs olyan, hogy "átlag"ember. Ember. Isten gyermeke.Tudd ezt. A többi majd ennek méltóságában és fényében alakul.


"És úgy éreztem, - s úgy is volt talán

Fölöttem a tejút azért ragyog,

Mert én nézem, és húszéves vagyok

És hogy írás van az egek falán"

Tóth Árpád üzeni. Neked.

2014. nov. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
20+ az én értelmezésemben huszonéves. Már nem vagyok 20.
2014. nov. 10. 14:13
 3/10 anonim ***** válasza:
21? Akkor is igazak ezek. Nem kapják meg ami a gyerekek, azt ami az emberi méltóság alapja.. Ez érződik az írásodon. Az istengyermekség fontos dolog. Ezt nem lehet lecserélni a"tudomány mai állása szerint " valamire, mert elkallódunk. Figyelj meg egy 7-8 hónapos kisbabát: milyen erővel veti bele magát a megismerésbe! és milyen boldog ! ezért vagyunk itt. Azután az iskolák, a szocializáció alatt valahogy ez elvész. És vele a boldogság is. Megismerni a világot és kifejezni. Ez lenne a lényeg.
2014. nov. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*a mai a gyerekek
2014. nov. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Tűzz ki valami célt, ami felé tudsz haladni. Ha csak így kallódsz, akkor sosem fogsz kilépni ebből az állapotból.
2014. nov. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"7-8 hónapos kisbabát: milyen erővel veti bele magát a megismerésbe!"


A sok pofon majd elveszi az erejét és a kedvét tőle. Majd mikor vért izzad olyanért, mi másnak csettintésre megy, és vért izzadva sem jön össze neki, na akkor majd észhez tér és megbánja, hogy megszületett.

2014. nov. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 - Ezért kaptál egy nagy zöld kezet. Pontosan megfogalmaztad, mi az, amit érzek.
2014. nov. 16. 00:26
 8/10 anonim ***** válasza:

#6-#7 Elrontották ezt a boldog megismerési folyamatot?

Akkor tegyél lépéseket, hogy helyrehozd

- és ez újra boldog legyen.

Az első lépés: a megismeréshez hozzá tartozik a kifejezés. A mai iskolák ezt többnyire elhanyagolják. Rengeteg tanulnivaló: a kifejezés fejlesztése lemarad, kimarad. Pedig ez nagyon fontos.Belégzés, kilégzés. A kettő együtt teljes.Valamilyen kifejezésformát gyakorolni kell! Ének, zene, tánc, írás, rajzolás, festés szobrászkodás. Mihez lenne kedved? Mi vonz?

2014. nov. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A 67%-os válaszadótól lehetőség szerint nem szeretnék itt több választ látni. Nem érti a problémát. Ha az iskolák hibásak, akkor miért csak én nem tudok előrébb lépni? Olyan mintha egy vaknak magyaráznád, hogy egyszerű látni, csak nyisd ki a szemed.
2014. nov. 16. 13:45
 10/10 anonim ***** válasza:

"Ha az iskolák hibásak, akkor miért csak én nem tudok előrébb lépni?"

- rendben többet nem válaszolok. Értem a bajt és tudom is mit kéne tenned, de nem tudok megfelelni a kérésnek: hogy mit tegyél, hogy "átlagos legyél" mert szerintem az "átlagos ember " nem egy élőlény, hanem egy statisztikai adat. Minden jót, viszlát.

2014. nov. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!