Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 20éves kora után kiöregszik...

20éves kora után kiöregszik az ember?

Figyelt kérdés
2évvel ezelőtt kb egy társaság tőlem volt a leghangosabb, nyílt és közvetlen voltam bárkivel, bárhova hívtak nemkellett 2x mondani h menjek,most meg... ha találkozok ismerőseimmel tök halk, szerény visszafogott vagyok, nem beszélek annyit, mintha nem érdekelne már semmi és senki, múltkor elmentem bulizni oda ahova régebben jártam Pesten, hát pia nélkül nem is éreztem jól magam ..nem értem így lenyugszik az ember? mint egy öreg néni úgyérzem magam, jár az agyam de fölöslegesen

2015. szept. 18. 01:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kornak ehhez semmi köze. Gratulálok, felnőttél.
2015. szept. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Megérkeztél a zombik közé...
2015. szept. 20. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nem öregedtél ki, csak kinőtted a bulizós korszakodat. Egyszerűen mostmár nem erre van szükséged, hogy jól érezd magad. Magasabbak lettek az igényeid, változtál, felnőttebb, komolyabb lettél.

Valami biztos van, ami érdekel, keresd meg, és foglalkozz azzal. Találj új barátokat is, mert az jött le az írásodból, hogy a régiekkel csak a bulizás kötött össze titeket, mostmár nincs közös témátok. Persze attól még tarthatod velük a kapcsolatot, ha szeretnéd, de ha nem érdekelnek már, akkor nincs túl sok értelme.

Nyugi, fel a fejjel! Ha találsz valamit, vagy valakit, ami/aki fontos lesz számodra, vissza fog térni az életkedved.

2015. szept. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Pedig mindig mondtam hogy én sose fogok felnőni, mindig életvidám leszek 0-24be, hát egyszer felkell nőni, megfogom találni mi az ami motivál majd, mert jelenleg nem még keresem a helyem a világban:)


Hmm hát lehet h új társaság kéne csakhát nehéz igaz barátokat találni a mai világba sajnos:) De akkor megnyugodtam hogy ez természetes dolog hogy megkomolyodik az ember és hirtelen rádöbben dolgokra!

2015. szept. 22. 00:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Úh, mintha magamat olvasnám!!!

Ugyanígy érzem magam.. És én amióta ilyen lettem, (kb 2-3 éve) azóta nem is találom a helyem a világban, csak kallódok jobbra-balra, céltalanul, és egyre szarabbul érzem magam emiatt.

21/L

2016. jan. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!