Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nálatok is menő volt 12...

Nálatok is menő volt 12 évesen az energiaitalozás? :D

Figyelt kérdés
Emlékszem nem is olyan régen, 2-3 éve (14 vagyok most) nálunk az volt a menő, hogy kimentünk és ittunk a Hell-t, meg a Monstert :D. Meg gyűjtöttük a polcra, és fotózgattuk. Nálatok is menők voltak az ilyen dolgok? Hozzá teszem, hogy most 14 évesen már meg nem innám :D

2015. szept. 21. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Hát nem emlékszem rá, ha volt is én tuti kimaradtam belőle, még sose kóstoltam, de szag alapján borzalmasan rossz lehet:D Szóval nem, ennyire biztos nem. 18l
2015. szept. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1969-ben szerintem nem volt még nyugaton sem. Szóval nálunk nem volt menő. Más olyan dologra sem emlékszem ebből a korból, ami árt. A szipuzás is később jött csak, de az nem volt menő.
2015. szept. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
9%
Igen az volt, de mindig is undorodtam tôle, szerintem borzalmas íze van. Én inkább dohányoztam.
2015. szept. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2002-ben a gyerekek nem ittak energiaitalt. Legalábbis nálunk. Én ha jól emlékszem, a tévében is csak redbull reklámot láttam, élőben nem is találkoztam ilyenekkel :D
2015. szept. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát én is undorodom a szagától most, akkor szerettem mert értitek menő volt, ahogy sétáltunk a játszótéren, és kezünkbe volt az energiaital, nagynak éreztük magunkat. Amúgy minden válaszolónak megy a zöld :)
2015. szept. 21. 21:45
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én öcsém most 12 és elég menő náluk ez. De azért a colat jobban szereti.
2015. szept. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát persze, az energiaital nem finom, meg semmi. De menő. Én volt, hogy csak az üveg miatt vettem.. Meg tudod, a Hell, rajta van az ördög, aztán azt gondoltam az milyen durva. Ugyan ez volt a Hallow Feassel is (entsd: hello físz) abból kiszortuk a pórt, és fotóztuk mintha kokain lenne :D
2015. szept. 21. 22:00
 8/10 anonim ***** válasza:

12 évesen én még nem ittam, néha amikor iszok akkor se azért iszok mert menő, hanem mert finom :D


18/F

2015. szept. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk még most is. 19 vagyok. De asszem gimi elején kezdődött (5 éve) a láz, akkor menőbbnek számított. Én talán egyszer egy kortyot belekóstoltam, nem lett belőle rendszer. Mondjuk nem is voltam menő.xD
2015. szept. 23. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem ittam mert a szaga is borzalmas, de nagyon menő volt nálunk is, javarészt fiúk körében, olyan 2-3 éve. De épp ma láttam pár 12 körüli srácot reggel a cba-ban monstert venni, szóval gyanítom van ahol még most is megy. Most 15 vagyok.
2015. okt. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!