Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy amikor...

Miért van az, hogy amikor kezd egy kis önbizalmam lenni, valaki kiábrándít és elveszi azt a keveset is?

Figyelt kérdés

bocsi,ha nem jó kategória...14 éves lány vagyok és alapvetően önbizalom hiányos,viszont mindig törekszem,hogy meglegyen az az egészséges önbizalmam :D

viszont amikor már kezdek hinni magamban és kezdem elfogadni magam olyannak ,amilyen vagyok,akkor mindig jön egy pofára esés...próbálok magabiztos lenni,de akkor mindig valahogy megszólnak ezért...igen,annak ellenére is,hogy itt mindenki panaszkodik,hogy milyen csúnya meg mittomén,én próbálom jól érezni magam a bőrömben,erre mit kapok?folyamatos kritikákat,sőt legtöbbször a barátaim kötnek belém azzal,hogy:milyen ruhád van már,ezt nem így kell húzni,ezt azzal vedd fel,nem értesz a divathoz!vagy hogy néz már ki a hajad,miért kötöd mindig így?vagy ha úgy van:hű,mekkora pattanásod lett!mintha azt várnák el,hogy én is becsüljem le magam,meg hangoztassam,hogy milyen csúnya vagyok.nem mondom,hogy szép vagyok,csak nem akarom,hogy érdekeljen az,amit más mond...tudom ti is azt fogjátok írni /ha ír valaki egyáltalán/hogy sz*rjam le őket és én is így gondolom abban a pillanatban,de később rádöbbenek,hogy ezzel engem igenis megbántottak,nem nagy dolgok,de ha a legjobb barátod is ilyet mond neked...az azért rossz,mindig is elég érzékeny típus voltam :D

nem hagyják,hogy saját stílusom legyen,vagy zavarja őket hogy úgy nézek ki ahogy,pedig én már valamennyire megbarátkoztam magammal,erre kapom a hideg zuhanyt...annyira rossz ez,én mindig is próbálom adni az önbizalomlöketeket az önbizalom hiányos társaimnak,vígasztalom őket meg minden,tőlük meg ezt kapom,megértem,hogy őszinték,de ha nem kérte senki,hogy véleményt nyilvánítsanak minek rontják el a kedvemet?talán irigyek vagy miért?

köszönöm előre is,ha valaki válaszol,sokat jelentene :)



2015. szept. 21. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert az emberek gëcik, jobb ha most megtanulod ezt, és bevésed a fejedbe. Erre minél elôbb kell rájönni, hogy minél kevesebb sérelem érjen. Lefele taposnak, felfele nyalnak.
2015. szept. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem:D ez egy jó komment volt!köszi,akkor nem ,,csak,, bennem van a hiba:D
2015. szept. 21. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!