Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi bajom lehet? Alapból is...

Mi bajom lehet? Alapból is fáj a hasam, de ha megeszek valamit még jobban elkezd fájni, kivéve ha ropit vagy kekszet eszek, de nem megy a hasam, nem is hányok, a székletem kevés és ritkán van, de lehet azért mert keveset eszek.

Figyelt kérdés
Az orvos hashajtót irt fel,de nem lennék biztos benne hogy székrekedésem vagy ilyesmi lenne,szóval igy hogy lehet nem is az a bajom nem akarom bevenni..

2015. febr. 3. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
34%
Lehetőségek: 1. elkényeztetett tini vagy, 2. IBS-ed van, 3. egyáltalán semmi bajod nincs, csak össze-vissza eszel. Egy orvos.
2015. febr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem vagyok elkényeztetett,egyszerüen nem akarom hogy bármit eszek ami normális étel utána az legyen hogy megfájdul tőle a hasam,és hogy 2 naponta jó esetben max egy kis keksz méretü székletem legyen,de ha ettől a te szemedben elkényeztett vagyok,akkor jó,vállalom.

Mindegy,mivel nem igazán kaptam normális választ,hacsak reggelre nem leszek jól,holnap visszamegyek az orvoshoz,mert azóta már a hashajtót is bevettem és semmit sem hatott.

2015. febr. 4. 00:11
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló az úgy (vagy olyan) orvos, mint ahogy én vagyok a Szűz Mária.


Ezek alapján a tünetek alapján rengeteg minden lehet, ezért belgyógyászati kivizsgálás javasolt.


Valószínűségi sorrendben:


1. Sérült bélflóra (például antibiotikum miatt)

2. IBS

3. IBD

4. Valami azonnali veszélyt jelentő, pl. vakbélgyulladás, bélszűkület stb.


De ne ijedj meg, rengeteg embernek vannak ilyen tünetei; és valószínűleg nem komoly, hanem diétával és táplálékkiegészítőkkel meg lehet gyógyítani.

2015. febr. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!