Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudok beszélgetni az...

Nem tudok beszélgetni az emberekkel, mit tehetnék ezzel?

Figyelt kérdés

Mindig csak erőltetett témák jönnek elő, meg egy csomó kérdés, idővel meg nem lesz miről beszélgetni. Valamiért nagyon hamar elfogynak a témák, aztán mindig jön a kínos csend meg az erőlködés. Egy ember van, akivel jól el tudok beszélgetni, és vele a csend se kínos már, elég hasonlóak vagyunk, viszont másokkal, főleg a mentálisan teljesen egészséges emberekkel nem vagyok képes. Azok eléggé kerülnek, hamar lekoptatnak.

Mi lehet ennek az oka? Tényleg ez amire gondolok, hogy látják rajtam hogy mentálisan nem vagyok teljesen egészséges, szociális fóbiás vagyok, feszengek, és ezért állnak így hozzám?


2015. szept. 22. 10:58
 1/3 szántóvető ***** válasza:
közösségbe kéne járnod(néptánc,sport vagy bármi más.)szocializálódnod kell amíg még nem késő.
2015. szept. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ÉN is ilyen vagyok, nekem még nem sikerült erre rájönnöm. Pedig igyekszem, meg próbálkozok, de mégse az igazi
2015. szept. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kérdésedre pontos választ YouTube-n Brian Tracy "Kiváló kapcsolatok kialakítása" című előadásában kapsz, úgy 4. perctől van szó arról amit itt kérdezel.
2015. szept. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!