Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Bennem van a hiba, hogy nem...

Bennem van a hiba, hogy nem akarnak tőlem semmit a fiúk?

Figyelt kérdés

Tudni kell, hogy nem vagyok egy válogatós típus. Egyedül a kövérebb és mackósabb fiúk nem jönnek be, de ők is csak azért, mert én is elég molett vagyok, és évek óta próbálok tenni ellene. Mozgok és figyelek az étkezésemre, és ha olyan ruhát veszek fel, nem is annyira feltűnő. De mivel magamon zavar, ezért máson is a kövérség. De ezen felül, (meg normál higiénia ugye) nincs más amit megszabnék külsőleg. De én magam meg nem vagyok amúgy csúnya, mások is szépnek mondanak, tehát ilyen alapon nyugodtan emelhetném feljebb a lécet is akár.

Diskoba nem járok, mert nem igazán jön be, meg ott úgyis a külső a meghatározó szempont. Általában a neten szoktam beszélgetni srácokkal, myvipen vagy különböző chateken. Olyat keresek, aki inkább visszahúzódóbb típus. De mikor beszélek valakivel, a kezdeti idő jó, megismerjük egymást, és sokszor írják, hogy kedves vagyok, aranyos, meg milyen jó velem. Mikor eltelik kb 3 hónap, azokkal akik nem laknak túl messze, megemlítem a találkozást. És itt romlik el minden. Nem vagyok egy túl magabiztos típus, de ha én hívok valakit, akkor az tényleg azt jelenti, hogy eljött az idő. Valaki azt írja, hogy talán, vagy egyszer stb... De voltak olyanok akik tényleg igent mondtak. Volt egy srác, nagyon szimpatikus, megbeszéltem vele a találkozót, és mondtam neki hogy ha mégse jönne, feltétlen hívjon. Jó nagy hó volt, beutaztam a városba, ami mindkettőnktől 30 perc útra volt csak ugye más irányból. A visszainduló buszra várással együtt két órát vártam a kint a hidegben rá. Aznap este feljön msnre és nyugodtan mondja, hogy nem volt kedve felkelni. Mikor kérdőre voltam hogy miért nem hívott előtte (nem hisztisen, inkább nyugodtan) egyszerűen kilépett. Ez csak egy eset, de volt jó pár mással és egyik sem az én hibámból nem jött össze. A való életben meg nincs nagyon esélyem. Iskolában lányok 10x többen vannak mint fiúk, haveri társaságból meg mindenkinek van barátnője. Ha meg valahová elmegyünk barátnőimmel, külső alapján, melettük nincs esélyem. És ezt nem önbizalom hiányból mondom, mert ilyenkor vidám és felszabadult vagyok, csak ezt már tapasztaltam. A fiúktól sem "félek" mert barátnőim pasijaival is képes vagyok órákig beszélni, persze szigorúan haveri szinten, és ők is pár beszélgetés után a "jó haverok" listába soroltak. Meg amúgy is el tudok beszélgetni bárkivel bármiről, smink, tudomány, vallás, minennap élet, elég összetett egyéniség vagyok. De még nem volt senkim.


18/L


2010. márc. 14. 04:31
 1/6 anonim ***** válasza:

igazából egyik szavad üti a másikat...

te molett vagy, de mégse... nem tetszenek a mackós fiúk, pedig te sem vagy nádszál... teszel ellene, de ezek szerint nem sikerül... szépnek mondanak, de nem mész diszkóba, mert ott a külső a lényeg... a barátnőid mellett nincs esély ??


először is magaddal legyél őszinte. ne az legyen, hogy szépnek mondanak, meg nem is vagyok molett, csak kicsit, bla bla... ha önmagadat végre elfogadod, akkor sokkal pozitívabb leszel. Tehát vagy fogyj le, vagy fogadd el önmagad így.

A neten ismerkedés pedig már csak ilyen...addig örülj, amig nem egy pedofil, perverz akaszkodik rád...


Különben pedig nem maradtál le még semmiről, bőven ráérsz fiúzni... kicsit legyél már lazább. :)

2010. márc. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fúh, engem így látatlanban is felidegesített ez a fajta hozzáállásod. Igaza van az előttem szólónak, magadat cáfolod meg a mondataidban. Ezért nem szívlelem a kövér csajokat. Nem azért, mert kövérek, hanem ahogy viselkednek. Amikor egyedül vannak, bemeséil maguknak, meg a hülyébb embereknek, hogy milyen szépek. De amikor egy vékonyabb, sokkal szebb lány mellé kerülnek, egyből visszavesznek magukból, és ráébrednek arra, hogy elhízott, undorító, visszataszító emberek.

Miért nem fogysz le? Miért csak mondod? Mert nincs benned annyi önfegyelem, hogy meg tudd állni a féktelen zabálásaidat. De ami a legjobban felbosszantott, az a második mondatod. Minden pasi bejön, csak a mackósabbak nem? Így gondolod ezt 18 évesen? Nem sok olyan pasit fogsz találni szépségem, aki ki van gyúrva, és még KOCKAHASA is van. Mert manapság, akinek nincs, az már mackós. (Emellett azok kb. 1000x jobb pasik, főleg, ha normálisan sportolnak is mellette.) És milyen jogon ítélsz Te el egy kövér férfit, amikor Te egy még kövérebb nő vagy? A mackós pasik még mindig "divatban vannak", ellenben a dagadt lányokat max. sötét szobákban kúrják szét, mert az utcán nem merik mutogatni.

Kicsit nézz magadba, és változtass a hozzáállásodon, bár szerintem nehéz lesz, mert kövér vagy és beképzelt. =)

2010. márc. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt úgy bírom amikor így betámadnak, hogy a saját kis önbizalmukat növeljék!

Ne is foglalkozz az első válaszolóval! Én vagyok annyira érett gondolkodású, hogy felfogjam mit is akartál leírni!

Miből gondolod, hogy a barátnőid mellett nem rúghatsz labdába? Egy csomó férfi arra izgul, ha van feneked, nem mint egy deszka, van cicid szép nagy, és a bordáid nem karistolják össze az ő bőrét! Innentől fogva máris 1 lépés előnybe vagy! Persze nem minden srácnak jön be, de neked sem jön be minden srác!

Pár tanács, hordj függőlegesen csíkozott ruhákat, a fehéret űzd ki a ruhatáradból, a fekete legyen előnyben! Hordj magassarkút, mert attól sokkal szebb lesz a tartásod! És nem azt mondom, hogy 10 cm-set elég kb egy 3-5 cm-s is hozzá!

A fiúk csak azért nem találnak meg mert te nem keresed őket! Keresd a szemkontaktust ha nem is néznek rád, te akkor is nézd! amikor barátnőiddel vagy igenis érezd úgy, hogy na most felhívom magamra a figyelmet! Senki sem halt még bele egy kis mosolygásba és szempilla rebegtetésbe!

Interneten soha sem fogsz párt találni! Avval szerintem most fel is hagyhatsz!

Magadban tisztázd a dolgokat, hogy márpedig szívdöglesztő vagy! És onnantól a férfiak is szép számmal betalálnak!

Minden agyban dől el!

2010. márc. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt kifelejtettem, ha mindig sajnáltatod magad, hogy jaj nekem sose jön össze meg jaj nem tetszek senkinek! Akkor nem is fogsz! Pozitív gondolkodás! Űzd ki az életedből a "nem, se, ne, semmi" stb negatív jelentésű szót!
2010. márc. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Figyelj csak! Ha hiszed, ha nem önbizalom kérdése az egész! Van egy barátnőm, aki nemcsak kövér, de még az arca is nagyon csúnya, és tudod milyen jó pasit fogott ki? Egyszerűen nem értettem, hogy mégis hogyan, aztán rájöttem! Tudod, akkora egója van mint a ház, mer kezdeményezni, szépnek látja magát, és ez a magabiztosság nagyon bejön a pasiknak, még ha nem is vagy túl szép. Én azt hiszem viszonylag szép vagyok,de az egom a béka segge alatt van, így mindig csak nyomi f.szfejeket sikerült kifognom. De ettől a barátnőmtől megtanultam, hogy igenis önbizalom kérdése az egész, és azóta úgy érzem, sikeresebb vagyok. Tehát, merj kezdeményezni! Ne félj a kudarctól, ha nem jön össze valami, akkor majd jön más. A másik meg, hogy járj el kulturálisabb programokra, ha van rá igényed, illetve lehetőséged, az egy remek színtér az ismerkedésre is. Sok szerencsét, és mondom, ÖNBIZALOM!
2010. márc. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Első két hozzászólónak: igen, pont ezért nem tetszenek a kövérebb emberek, mert magamon is épp ez az amit utálok. Amikor nézem, hogy pl vastag a karom és utánna meglátok egy szintén vastag karú pasit, nem tudok arra gondolni, hogy most akkor nekem ez bejön. A szépségről meg annyit, hogy tényleg relatív, hogy kinek mi a szép, de nagy többségben a fiúknak a vékony lányok jönnek be. Discokben is inkább ezt nézik, nem? Amikor azt montam hogy szép vagyok, arra gondoltam hogy más téren meg szépnek mondanak, az arcom se pufi és barátnőim is sokszor mondják, hogy milyen szép, aztán a hajamra is és hogy ízlésesen öltözök. A lefogyás meg nem két hét sajnos, de nem is akarok drasztikusan, mert már volt ilyen, de nagyon hamar visszajött, most kis lépésekben haladok.

A többi hozzászólást meg nagyon köszönöm. Tényleg hasznos, csak az a baj, hogy addig van is önbizalmam, míg nem jön oda senki, de mikor barátnőimet leszóltják, engem meg nem, valahogy szertefoszlik.

2010. márc. 14. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!