Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért akarok mindig mást...

Miért akarok mindig mást kezdeni az életemmel?

Figyelt kérdés
15 éves korom óta van az hogy kitalálom mi szeretnék lenni majd egy hónap múlva már teljesen mást akarok . 4 év alatt eldöntöttem hogy szeretnék újságíró , lovasoktató , énekes , színész , idegenvezető , rendezvényszervező és még sok minden lenni . Egymást követték ezek és még mostanra sem döntöttem hogy mi szeretnék lenni pedig 19 éves vagyok és most kéne döntenem mert itt vagyok egy érettségivel a kezemben . Jelenleg főleg a lovasoktatás felé hajlok viszont tudom hogy egy saját ló mellet sehova nem mehetek és nagyon szeretnék utazni . Eddig életemben csak 2x voltam külföldön és azok is a szomszédos országok voltak . Mit kéne tennem fogalmam nincs mi szeretnék lenni ? 19/L
2015. szept. 29. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 24 évesen, egyetemista létemre sem tudom,hogy mit akarok magammal kezdeni. Nyugi! :D
2015. szept. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én érettségi után tudtam, hogy mi akarok lenni, most az is vagyok, és nem szeretem annyira... Most már szívesebben lennék más, 1000 elképzelésem van nekem is. Szóval nyugi, simán fog még változni a véleményed azután is hogy már van egy szakmád, hivatásod...
2015. szept. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Idegenvezető? Akkor utazhatnál és még fizetnek is érte :) Csak a nyelvekre kell rágyúrni :)
2015. okt. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Juliusz48 ***** válasza:
Elsősorban megismeri Önmagad. Mihez van tehetséged,ami összeegyeztthető a vágyaddal. Aztán már csak arra gyúrni, és lehtőleg sikerélményeket szerezni, mert egyébkén, nem leszel vele elégedett.
2016. márc. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!