Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért lettem ilyen? Mindenkiné...

Miért lettem ilyen? Mindenkinél vannak ilyen nagy változások?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron kezdődött kb, azóta vagyok bulizós, rockot, heavy, death metalt hallgatok, katona akarok lenni, minden ami a nácizmussal,rasszizmussal kapcsolatos az érdekel sőt én is kopasz lettem. Ilyen barátaim is vannak már, pár naponta hullára iszom magam, balhézunk verekszek, szóval teljesen elzűllöttem úgy érzem de valahogy így érzem most ezt jónak. A régi barátaim rám sem ismernek és már nem is tartjuk a kapcsolatot.


Tavaly nyár előtt egy tök átlagos pasi voltam, szerény stb. Kérdésem az volna hogy mindenkinél vannak ilyen nagy változások? Most úgy elgondolkodtam magamon, gondotlam feldobom a kérdést. :)


2010. márc. 14. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. márc. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ja azt elfelejtettem 20 /F
2010. márc. 14. 22:39
 3/8 anonim ***** válasza:

Az emberek okkal változnak.

Ha ilyen változáson mentél keresztül annak oka is volt.

Mi volt az?

2010. márc. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fogalmam nincs...sztem semmi.
2010. márc. 14. 22:51
 5/8 anonim ***** válasza:

Az ok egyértelmű: Az ország. Úgy érzed elpazarlod az életedet ebben a sz@rrakásban amiben élünk és ahogy öregedsz kétségbeesetten változtatni akarsz a környezeteden félve, hogy elpazarlod az életedet ebben a sz@rban eltöltve.

Még egy ember, akit tönkretett ez a csodálatos hely. Bárcsak ne ide születtem volna.

2010. márc. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igazad van 00:15.

De ne bánd hogy ide születtél.Ha máshol élnél másképp is gondolkoznál.Más körülmények között nem az lennél aki most vagy.


22:49

2010. márc. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt hittem, olyan 15 év körüli srác vagy. Meglepődtem, hogy 20 éves vagy. O.o Ha neked így jó, csináld, de mérlegelj.
2010. márc. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

00:34

Bárcsak ne az lennék aki most vagyok.

2010. márc. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!