Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehetek nem-unalmas?

Hogy lehetek nem-unalmas?

Figyelt kérdés
Eléggé unalmas vagyok. Munka után hazamegyek,tv-t nézek,meg számítógépezek. Ez nagyon unalmas. Nem beszélve arról,hogy egy lányt sem érdekel egy unalmas fickó (a környéken semmi közösségi program nincs,legfeljebb kocsmázni tudnák elmenni).
2015. okt. 3. 15:36
1 2 3 4 5
 1/45 anonim válasza:
Sportolj az jo unalomuzo ,talalj valami hobbit pl:rajz kerekparozas,DIY,horgaszas,gyujts valamit,tarts kisallatot ,gondozz novenyeket ultess fakat,usszal,fozz (lehet nem hangzik jol meg mit tudom en de nagyon jo csak probald kii :) ha nincs közösségi program csinalj te! barkacsolj,szerelj,csinalj madaretetot,keresd fel regi barataid osztalytarsaid rokonokat,szervezz veluk kozos programokat pl egy hetvege az erdon (ez az eggyik legjobb dolog a vilagon)zenelj,annyi jo dolog van hasznald ki oket!ja es szerezz egy baratnot:) hany eves vagy?-ettol is fugg a valasz.egy grilezes a barataiddal.legy kretiv.! ejtoernyozes? De ahoz ,hogy tudj kezdeni magaddal valamit eloszer ezt kell megtened:NE HASZNALD SOKAT A TV-T ES AZ INTERNETET!!!!!!4 Na de sok sikert ha valami meg eszembe jut szolok :)
2015. okt. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Oké,de mi van,ha a neten és a tv-n kívül nem köt el semmi? Mellesleg a szerezz egy barátnőt dolog nem ilyen egyszerű.
2015. okt. 4. 17:07
 3/45 A kérdező kommentje:
Ja,még valami: sosem voltak barátaim. Egy bré-szopó sem akart velem barátkozni.
2015. okt. 4. 17:12
 4/45 anonim válasza:
Már mindent kiprobáltál?Főztél,sportoltál, festettél, rajzoltál,turáztál,felkereszted az összes régi rokonod vagy baratod,elmentél bulizni,bicikliztél,DIY, ezeket mind probáltad?eggyik se tetszett? Komolyan ilyen nincs mit probáltál ki ezek közül?
2015. okt. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Biciklizni mindennap szoktam,a munkahely és a lakhelyem között. Rajzoláshoz nincs tehetségem,rokon felkeresése nem az én műfajom,mint ahogy a sportolás sem.
2015. okt. 7. 17:18
 6/45 anonim válasza:
Főzés?
2015. okt. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
Főzni nem tudok,de egyszer lehet megtanulok.
2015. okt. 7. 18:06
 8/45 anonim válasza:
Hát ez az....Nem tudsz.De tudod milyen jó mikor olvasod a receptet(vagy fejbol) csinalod a sutit,levest,akarmit nagyon jó fozni probald meg es inkabb egeszszeges kajakat fozz es akkor meg jo hatassal is lesz rad. :) probald meg es ha nem tetszett adok mas otlete
2015. okt. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Hülye vagyok a főzéshez. Legalábbis nincs tehetségem hozzá,mint ahogy sok máshoz sem. Más tipped van,utolsó?
2015. okt. 8. 16:01
 10/45 anonim válasza:
Kisállat tartás? :)
2015. okt. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!