Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez az álom mit jelenthet? (...

Ez az álom mit jelenthet? ( Lent az álom)

Figyelt kérdés

na szval ma azt álmodtam, hogy apám műhelyében pár ember megvan kötözve én a szerelmemmel ott álok és nézem a dolgokat, a csávónál aki megkötözte az embereket van egy lapát , tőlem 3-4 méterre 1 ásó és amikor háttal van én az ásót felkapom és leakarom ütni a csávót, de a csávó megfordul és összeütjük a lapátot és az ásót és ekkor fel is ébredtem

és a csávó azért kötözte meg az embereket mert leszólták JB-t


amúgy utálom JB-t xD elég volt egy számából 15 mp-t hallani xD


2010. márc. 15. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
fiam ha még egyszer oda hugyozol a műhelybe a 234 W-os konnektor mellé megkergetlek a rénszarvasommal.
2010. márc. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az ég világon semmit. szerintem.

nekem is volt egy olyan álmom hogy:

még nagyamamám Szegeden lakott, és én ott nyaraltam nála. és a szüleim éppen jöttek értem, kimentünk együtt az utca végére, és ott sötét volt minden. háború volt. és lelőtték anyukámat. és ez már jó pár éve történt. és azóta nagyim már nem is Szegeden lakik, szóval ez nem már történhet meg.

valószínűleg a te álmod sem fog megtörténni...

2010. márc. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
jb ? justin bieber ? Amugy az álmod azt jeleenti h félsz megbirkozni a problémáiddal de mikor eröt vennél magadon akkor is kudarcba fullad. JB meg lényegtelen ... remélem segitettem :)
2010. jún. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!