Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert erzem ugy, hogy nincs...

Miert erzem ugy, hogy nincs miert elnem, mert az egesz eletem egy emlek lesz?

Figyelt kérdés
Nos, egy kicsit bonyolult kifejeznem. Nem tudok semmilyen pillanatot megelni, mert mindig azt gondolom, hogy ugyis csak egy emlek lesz. Azota banom, hogy kigondoltam. Azota semmit nem tudok rendesen elvezni.
2015. aug. 10. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindenkinek ugyanilyen. Valamit csinálsz és emlék lesz. Az egész életed is, de az is csak egy darabig. De mégis érdemes élni, mert kellemes visszaemlékezni bizonyos dolgokra, meg mikor megtörténik a dolog, élvezted.


De ha ennyire negatívan nézzük, akkor ránézünk a periódusos rendszerre, és látjuk magunkat benne, hiszen olyan anyagokból (de csak néhányból) épülünk fel. Végül is, minek élnie egy anyagcsomónak, nemde?


De nem így kell nézni. Vedd lazábbra és élj.

2015. aug. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is mindig ott van ez a fejemben, továbbá állandóan azon gondolkozok, hogy mi értelme az életnek, ha a végén úgyis meghalunk. És úgy érzem, hogy amíg nem tudok erre választ adni (márpedig nálam nagyobb emberek se tudtak), addig semmi értleme az egésznek... hülyeség.
2015. aug. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ördögi kör...én arra jutottam, hogy nem tudom mi az élet értelme, de az biztos, hogy nem az, hogy azon gondolkozzunk, hogy mi az élet értelme. Túl nagy falat. És a probléma máris félig megoldva :)
2015. aug. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Manócska1 ***** válasza:
szerintem éljünk és majd kiderül mi lesz..
2015. aug. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az élet értelme: a kaja
2015. aug. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az az értelme, hogy elérd a céljaidat és újakat találj ki mindig. Akarsz egy jó kocsit és megteszel érte mindent, hogy megvehesd, mikor eljön ennek az ideje, akkor miért lenne emlék? Ott áll majd a garázsban és akkor mész vele, amikor csak akarsz.

Szóval lehet, hogy a materialista dolgokra kellene a hangsúlyt fektetned inkább.

2015. aug. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!