Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi van velem? Ennyit változtam...

Mi van velem? Ennyit változtam volna?

Figyelt kérdés

Egy-két éve szinte mindig volt hétvégén valamilyen programom néha hét közben is. Gyakran hívtak , én is hívtam embereket és jó volt.


Tizedikes vagyok és most is vannak barátaim. DE! már alig hív valaki. Pedig ugyanúgy beszélgetek emberekkel a suliban és szoktam is hívni másokat ,de mire oda eljutok általában van programjuk.


A legjobb barátnőm nem is hív már szinte soha. Idéntől már másik osztályba jár és szinte mindig velük van.

Mondtam neki ,hogy ez nagyon elszomorít , de eddig még semmi. Régen mindig hívott , de nem csak ő hanem mások is.


Ennyire változtam volna rossz irányba ,hogy most már nem nagyon hívnak. Volt valaki hasonló helyzetben? Mi van velem?


2015. okt. 10. 17:53
 1/1 anonim válasza:

Szia! :) velem nem volt hasonlo eset, mert engem soha nem hivtak de mindegy. Ha azt hiszed hogy valtoztal, ne nagyon valtoztass magadon, mert lehet hogy akkor meg jobban ugymond ""kikozositenek""

Keress mas tarsasagot, akiket eloszor te hivsz el mindenhova. Aztan ok is fognak nyugi :) ha meg nem valik be, az ok bajuk hogy nem hivnak teged :) remelem valamennyire tudtam segiteni :) 14/L

2015. okt. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!