Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Reménytelen a helyzetem. Mit...

Reménytelen a helyzetem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudok találni munkahelyet (szobafestőként). Ahol idáig voltam, ott nem akartak kifizetni. Emiatt már fél éve munkanélküli vagyok. Itthon szeretnék dolgozni, mert már külföldön is voltam. Ott pedig úgy bánnak az emberrel, mint a kutyákkal.

Nem tudok találni munkahelyemet magam és emiatt már kezdek depressziós lenni. Rosszul érzem magam amiatt, hogy anyám tart el engem 26 évesen. Úgy érzem magam, hogy értéktelen vagyok.



2015. okt. 13. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
2015. okt. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A bátyám is szobafestő, ő is volt külföldön, de csak 1-2 hónapot, nem fizették. Most már évek óta anyagmozgató egy cégnél.



üdv,

26/f

2015. okt. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Magadtól, vagy a munkanélküli által rakd le a targonca vezetői jogsit. kb 110.E ft.

Nagyon sok helyen ingyen szállást is biztosítanak hozzá.


"Úgy érzem magam, hogy értéktelen vagyok."

Ez most komoly, hogy úgy értékeled magad, ahogy a munkapiac téged?

Ez a temperametum meg fog látszodni rajtad, hogy mennyire értékeled magad. Ezáltal az új munkahelyeden nehezíted meg a beillesztést, mert az önbizalommal rendelkezőket jobban beveszik a csapatba.

Szóval. Te értékes vagy! Nagyszerű ember vagy.

Csak most belekerültél egy olyan helyzetbe, másmivel kell foglalkoznod mint eddig. ( valószínű) . Ugye ezért értéktelennek tartani magad felesleges.

Fedezd fel mit tanulnál, amire van lehetőséged, és tedd meg!

Vagy operátori munkát szoktak hirdetni szállással az ország területén.

Vagy hoz létre egy céget, egy köművessel, vagy bárkivel, és kisebb munkákat is vállaljatok el, hiszen rájuk nagyon nehéz szakembert találni.

Adózás szempontjából mielőtt kapásból nemet mondasz, érdemes egy könyvelőt felkeresni, hogy milyen adózás, és mennyi bevétel kell, vagy bizonyos bevétel alatt kevesebbet kell e adózni. Érdeklődj informálodj, ez álltal találod meg az utat. Még akkor is, ha azt mondod, hogy ez rossz irány, de megfogod találni a jó megoldást is. Csak neked kell rájönnöd.

Önállónak kell lenned, a mai helyzet nem olyan hogy a munkáltató eltart. Tapasztaltad.

Van önbizalmad, meg tudod csinálni, mert akarod a változást! :)

Az hogy érdelődsz, továbbgondolod, az még nem kerül pénzedbe, de ez lesz az útja a megoldásnak.

Hajrá!!!!

2015. okt. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2015. okt. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!