Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 21 éves fiú vagyok, csajozás...

21 éves fiú vagyok, csajozás téren egyre reménytelen a helyzetem (17-22 éves korosztály). Mi lehet a gond szerintetek?

Figyelt kérdés

Facebookon nem szokásom ismerkedni lányokkal, póbálkoztam már, de a találkozó megbeszélése után nem jutottam előrébb, le se sz..tak már utána, néhány nap múlva már nem is válaszolnak, pedig normális hangvételben írok nekik, de kb 1-2 nap után se kép se hang..

Ott van még az a lehetőség, hogy esetleg az utcán vagy strandon ismerkedni csinosabb lányokkal, de ezt elvetem mert kb ebben a helyzetben a legnagyobb a valószínűsége, hogy elküldik vagy lekoptatják az embert.

Van még az iskola vagy munkahely, ott pl oda se mernek jönni hozzám, beszélgetésbe bocsátkozni, le se tojják az embert már egy idő után, pedig nem vagyok az a csúnya gyerek sztem, jópáran így is vélik. Fiatalosan nézek ki, 3-4 évet le is tagadhatnék, sötétbarna haj, szem, külsőre kissé spanyolos, olaszos beütés, visszafogott viselkedés.



2014. jún. 17. 16:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Képet küldenél?
2014. jún. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyetemista vagy?
2014. jún. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Dolgozok most épp, de majd ha minden jól alakul és felvesznek akkor megyek főiskolára.
2014. jún. 17. 16:51
 4/13 anonim ***** válasza:
akkor ez. :)
2014. jún. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Szerintem nincs veled gond,csupán még nem találtad meg a megfelelő lányt,aki hozzád illik:) Bár így nagyon véleményt nem tudok mondani,hogy nem látok képet..ha gondolod privátba küldhetsz:) persze nem akarok erőltetni,meg semmi,csak ha Te is így gondolod.

18/L

2014. jún. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17-22 korosztály általában csak egyetemistákkal ismerkedik. Ha a pillanatnyi helyzeted nézed 21 évesen dolgozol = nincs végzettséged (érettségi = kuka), magyarul az jön le rólad, hogy jövőd sincs. Gondolom teszkó árufeltöltő, vagy hasonló kategória amit érettségivel el lehet kezdeni. Az más kérdés, hogy te MAJD mit szeretnél, azt nem nézi senki.
2014. jún. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Diákmeló szerűség gyárban.

Bár ma már kb ezt sem becsüli meg a legtöbb ember tudom...

2014. jún. 17. 17:05
 8/13 anonim ***** válasza:
Aham, szóval spanyolos beütés..
2014. jún. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mi a gond vele, nem tehetek róla??
2014. jún. 17. 17:23
 10/13 anonim ***** válasza:

Lehet csak nem volt szerencséd eddig.

Ha gondolod irj és beszélgethetünk

2014. jún. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!