Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Reménytelen a helyzetem?

Reménytelen a helyzetem?

Figyelt kérdés
17éves lány vagyok, most leszek 12.-es egy gimnáziumban. Anyám évek óta megkeseríti az életem, naponta elmondja, hogy egy selejt vagyok, meg egy k'''va. ( Még sosem volt barátom...) Nem akar egytemre engedni jövőre, mert egy kisvárosban lakunk, a legközelebbi egyetem is 2 órányira van, szóval koleszba kéne mennem. De ő azt mondta, hogy egy fillérrel sem fog segíteni. Saját pénzem nem lehet, mivel 18 alatt vagyok, az ő beleegyezése kéne a diákmunkához, de nem engedi. Teljesen kikészít, már lassan élni sem szeretnék, annyira rossz a folyamatos gyűlölete. A húgom bezzeg szereti, mindig azzal jön, hogy ő még kicsi, neki mindent el lehet nézni. Nem bírom, csak el akarok kerülni anyám közeléből, de nincs hova, nincs miből. Mit csináljak?
2015. jún. 27. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Költözz hozzám. Tudsz főzni? :D
2015. jún. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerezz egy fáklyát és gyújtsd fel anyukádat;)
2015. jún. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Daniel Daniel válasza:

Ez a szomorú, amikor családon belül ölik egymást az emberek. :(


Nem reménytelen a helyzeted, nemsokára nagykorú leszel s magad is tudsz majd gondoskodni a szükségleteidről. Csak akarni kell, s akkor aztán bárhova eljuthatsz. :)

2015. jún. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!