Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg bunkó lettem volna?

Tényleg bunkó lettem volna?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel mentünk kifelé a metróból, nagyon siettünk, így elkezdtünk felfelé gyalogolni. Szerencsére kevesen voltak, és mindenki a jobb oldalon állt, úgyhogy gyorsan haladtunk. De úgy a közepe táján ott állt egymás mellett két öreg nénike, de ilyen tipikus rosszindulatú kinézettel (rikítóra festett kakaduhaj, vastagkeretes szemüveg, mogorva arckifejezés). Gondoltam majd félreállnak, de nem, odaértem mögéjük, ők meg csak ott álltak előttem és beszélgettek. Az előttem álló hölgyike kicsit duci volt rikító szőke hajjal, így reflexből mondtam egy olyat, hogy:

- Húzzál már félre, zsömle!


Erre csúnyán rámnézett, valamit motyogott, majd félreállt. Barátnőm szerint ez elképesztően bunkó beszólás volt, úgyhogy bocsánatot kért a szipirtyótól és elkezdett vele beszélgetni, az meg rákezdte a szokásos mai fiatalok dumát. Hogy őt mindig mikor a piacról hazafele tart a nehéz szatyrokkal, és beszélget a Bözsikével (tudja Isten milyen nevet mondott), a neveletlen bunkó fiatalok félrelökdösik a mozgólépcsőn. Hallgattam, hallgattam, időközben felértünk a mozgólépcsőn, és még mindig mondta. Itt már elszakadt a cérna, és körülbelül a következőt mondtam neki:

- Már elnézést, de még egy közepesen értelmes csimpánz is felfogná, hogyha mindenki más a jobb oldalon áll, ő meg a balon, és ezért folyton lökdösik, akkor talán át kéne állni a jobb oldalra.


Erre a barátnőm pofon vágott, és rámkiabált, hogy takarodjak a francba. Én meg elmentem, mert akarta a franc ezt a debilkedést tovább hallgatni.


Utána hiába hívtam barátnőmet, mindig kinyomott, majd két nap múlva felhívott, hogy mekkora egy bunkó paraszt vagyok, és elkezdett ilyen tipikus bullshit dolgokat mondani, hogy nem tisztelem a nőket, meg az időseket stb. Mondom, miért tisztelném őket, azt tisztelem, aki letett valamit az asztalra, akire felnézhetek. Mit tiszteljek egy zsömlében, aki 60 év alatt nem tanulta meg a mozgólépcsőn való közlekedés szabályait. Erre közölte, hogy de akkor is én vagyok a bunkó, mert anyukájának is elmesélte, és szerinte is bunkón viselkedtem (igen, az anyós aztán tipikusan elfogulatlan szereplő, ennyi erővel az aranyhörcsögöm meg nekem adott igazat). Jó, bocsánatot kértem, gondoltam majd lenyugszik.


Erre fél órával később felhív az anyós, hogy én hogy merek ilyen trágárul beszélni az idős hölgyekkel a metrón (igen, a zsömle és a csimpánz kimondottan trágár kifejezések, ennél még a Kölyökklubban is keményebb beszólások mentek annak idején), meg terrorizálni őket (wtf?) és hogy szerinte pszichológushoz kéne járnom, dühterápiára vagy mi az istenre. Én meg közöltem vele, hogy szerintem meg a kedves lányának kéne kommunikációs tréningre, mert ezek szerint képtelen normálisan elmesélni egy történetet. Erre rámcsapta a telefont.


Most komolyan, ennél ezerszer bunkóbb beszólások hangzanak el az utcán, nem tudom mire fel ez a nagy hisztéria, vagy tényleg ennyire bunkó lettem volna?


2015. okt. 19. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

XDDDDDDDDDDD

Hát egy kis önkontroll nem ártana neked sem. Próbáld meg az indulatodat csak egy picit visszafogni.

De a barátnőd helyében nem kerítettem volna ekkora feneket a dolognak.

2015. okt. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
még annál is jobban. Ha én lennék a barátnőd, akkor láttál volna utoljára, nekem nem kell ilyen tahó ember, én jobban szeretem az olyanokat akiknek az iq szintjük magasabb egy tál sült krumpliénál, és tudnak kulturáltan fogalmazni. Úgy is meg lehetett volna oldani, hogy nem vagy tahó.
2015. okt. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
38%
Igaza van. Idióta vagy.
2015. okt. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Ha felnövök olyan akarok lenni mint te.

31\F

2015. okt. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

hát a barátnőd se túl szimpatikus a történetből.mármint pofon vágott , meg hazament hisztizni az anyukájának?


a te beszólásod viszont szintén elég bunkó volt. elég lett volna annyit mondani,hogy kérem elengedne? vagy elnézést nem férek így el .. akármi. meg nem illik letegezni egy idős nőt szerintem


bár nekem is volt már ilyen napom. strandon voltunk és már elegem volt hogy minden másodpercben nekem úszik valami neveletlen kölyök,esetleg hasba rúg,vagy éppen fejen dob a labdájával. így elszakadt a cérna és rápirítottam az összes haragom az egyik kisgyerekre. hát a barátom eléggé kiakadt,hogy miért beszélek így egy gyerekkel..végülis igaza volt, de ott abban a helyzetben kilőttem volna a holdra az összes gyereket a strandról.

szóval barátnőd is ha kicsit normálisabb utána megemlíti,hogy azért nem kéne ilyet mondani idegeneknek stb..

szóval mindeketten hülyék vagytok..te próbálj tisztelettudóbb lenni, a barátnőd meg ne pofozkodjon és ne rohanjon egyből az anyjához

2015. okt. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akik szerint ez bunkó volt, azoknak kívánom, hogy ilyen legyen a legnagyobb bunkóság, amit a barátjuk/férjük elkövet.
2015. okt. 19. 20:32
 7/10 anonim ***** válasza:
19%
Kicsit mondjuk gáz hogy a zsömle helyett téged kent meg a barátnőd.
2015. okt. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
Tényleg bunkó voltál!
2015. okt. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%

Igen, ez nagyon bunkó volt! Már eleve az kiverte nálam a biztosítékot, hogy" tipikus rosszindulatú kinézettel (rikítóra festett kakaduhaj, vastagkeretes szemüveg, mogorva arckifejezés)." Mégis milyen jogon ítélsz te el másokat?


Azt tiszteled, aki letett valamit az asztalra? Mégis honnan tudod, hogy ő mit tett le?????

2015. okt. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem azért, de ilyet én sem mondtam volna, ha a néni beszélt volna csúnyán velem. Minek kellett neked lekövérezni, ha semmit sem csinált? Lehet először volt mozgólépcsőn. És akkor mi van? Szánalom.
2016. máj. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!