Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudom magam elfogadni?

Miért nem tudom magam elfogadni?

Figyelt kérdés

Elég sokat foglalkozom magammal,muszempilla,smink,belott haj nelkul ki sem lepek az útra. Sportolok mar több eve rendszeresen,járok szoliba,csinos ruhákat veszek fel(masok szerint nagyon kihivoan öltözködöm.

Mégsem érzem magam jól a bőrömben,főleg, ha meglatok egy tőlem vékonyabb, csinosabb,szebb nőt. Ekkor teljesen lecsökken az önbizalmam. Mivel belsőleg nem vagyok nagyon rendben,probalom az enrgiamat a külsőm szepitesere felhasznalni. Hogy fogadjam el magam? Hogyan tudnék szép lenni? Zavar,hogy nagy a cicim meg a combom.(hiaba sportolok, koplalok,ilyen alkat vagyok)



2015. okt. 22. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:

A belsőddel vagy a külsőddel van bajod?

Tudnál mutatni képet?

Amúgy ha valaki kicsit húsos az elég nőies és szexy tud lenni, nem csak trampli.

A combját egyébként is nagyobbnak látja az ember, mint a valóság...

Téged meg a pasik kell, hogy izgassanak nem a te feneked:P

2015. okt. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szépségproblémája sokaknak van, de a leírásod alapján a Te esetedben arról van szó hogy kb. elérted amit lehetett, csak más az ideális alakról az elképzelésed és más amire a tested képes.


Ez nem azt jelenti hogy csúnyább vagy másoknál, szépségideál rengeteg van, nem csak a vékony, kis mellű csajok a menők (bár persze ők is szépek). Egy sportoló, nagy mellű, combos lány igen is nagyon vonzó, hidd el hogy egy csomó nálad "csinosabb" lány van aki irigyli a nagyobb melledet vagy hogy nem piszkavas a lábad.


Egyszerűen csak az a baj hogy irreális célt tűztél ki magad előtt, olyannak akarsz kinézni ami talán nem is lehetséges. Ismerd meg a határaidat és fogadd el. Illetve ez esetben jöjj rá melyik szépségideál az ami a legközelebb áll az alakodhoz. Az is épp úgy jó és kívánatos mint a többi.

2015. okt. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nagy a cicim...
2015. okt. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!