Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Másik iskolába szeretnék...

Balazs133719 kérdése:

Másik iskolába szeretnék menni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A mostani iskolámban nagyon nem szeret az ofőm, a többi tanár szintúgy. A magán dolgok miatt adnak rosszabb jegyet stb. Anyukám tanácstalan, hogy mit kéne tenni, nem tagadom 6. osztályba járok, örülnék, ha nem a "takony" jelzőt kapnám a korom miatt. Már sokszor emlegettük a témát. 7.be be jön a sok tantárgy mit tegyek? Szerintetek jó döntés lenne? Én szeretném, de a szüleim beleegyezése nélkül nem megy.

2015. nov. 5. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen magándolgok miatt adnak rosszabb jegyet?

Miért nem szeretnek?

Osztálytársaidat szereted?

A másik suliban jobb lesz?

2015. nov. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Magán dolognak nevezném azt, hogy nem üzentünk neki időben, hogy lebetegedtem, és ez volt nála a baj (miközben 2 alkalommal is lett neki üzenve). Fogalmam sincs, hogy miért nem szeretnek, talán az ofőt tudom csak, ő azért, mert nem teljesítek néha úgy történelem órán esetleg, mivel ő tartja, meg nem vagyok annyira akív az iskolai dolgokban, mint mások. Már próbálkoztam jobban teljesíteni, de nem ez a baj. Hát az osztálytársaimból van kb. 5-6 ember, akit szeretek, és ők is engem. Nagyjából ennyi. A másik suliban szerintem jobb lenne, mert tiszta lappal tudnék indítani, és szerintem be tudnék illeszkedni!:)
2015. nov. 5. 18:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem a "magán dolgok" miatt kapsz rossz jegyeket, hanem mert nem tanulsz és nem figyelsz az órákon. Ezért nem vagy szimpatikus a tanároknak sem. Ez a hozzáállás, hogy rögtön mennél másik suliba, ez is csak azt mutatja, hogy mennyire lusta vagy, és mennyire nem vagy hajlandó egy icipicit sem megerőltetni magad semmiért.

Másik iskolában sem lesz kevesebb tantárgy vagy tanulnivaló, és a tanárok sem fognak kedvelni, ha ugyanígy viselkedsz.

Kifogások keresése helyett inkább egy kicsit tényleg szedd össze magad, csináld meg a házikat, tanulj, ne lógj, és vegyél részt az iskolai dolgokban.

Ha már ilyen fiatalon ennyire link vagy, akkor nem sok jövőd lesz. 8 általánossal fogsz egyik munkahelyről a másikra menekülni, miközben anyád tart el.

2015. nov. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Wow, ez erős volt, de köszi!
2015. nov. 5. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!