Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Anyit csalodtam az életbe...

Monika roberta kérdése:

Anyit csalodtam az életbe hogy bezárkoztam a vilőg, és a partnerkapcsolattol elől. Hogy változtassak ezen?

Figyelt kérdés
Annyira félek a csalodastol,hogy már mielőtt elkezdődne ősztőnőssen tőnkre teszem...

#csalódás #emberi kapcsolat #partnerkapcsolat szakitás
2015. nov. 8. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szakember (pszichológus) segítségét kellene igénybe venni.
2015. nov. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miben csalódtál és hogyan?
2015. nov. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Ha már felismerted, hogy rajtad (is) múlik, az út felét megtetted! Sajnálom, hogy sokat csalódtál, de próbálj meg ennek ellenére pozitív lenni. Van, aki szerint ciki, de néha nagyon hasznos tud szakember segítségét igénybe venni, ezen kívül itt most csak általános jótanácsokat fogsz kapni: járj többet társaságba, légy pozitívabb, dolgozz magadon, pl. fogj valami új dologba, ami tetszik, érdekel, feltölt, legyen az egy új sportág, kreatív hobbi, természetközeli dolog.

Sok sikert és jószerencsét! És légy türelemmel, mert idő, míg egy párkapcsolat kialakul, meg egyáltalán, rátalálsz a megfelelő emberre!

2015. nov. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Bob the builder ***** válasza:

Annyit csalódtam az életbe hogy bezárkóztam a világ, és a partnerkapcsolatok elől. Hogy változtassak ezen?


Annyira félek a csalódástól,hogy már mielőtt elkezdődne ősztőnősen tönkre teszem.


Szívesen

2015. nov. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt jól tetted hogy bezárkóztál. Legalább ha ráérsz tanulj egy kicsit magyarul helyesen írni, fogalmazni.
2015. nov. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miben csalódtál eddig és hogyan?
2015. nov. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kezdjél mindent tiszta lappal. Ismerkedj szerezz új barátokat. Mint ha új életet kezdtél volna.
2016. febr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!