Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha leszokhatnál valamiről, mi...

Ha leszokhatnál valamiről, mi lenne az az egészséged "érdekében"? (úgy h több évig nem fogyasztod)

Figyelt kérdés
Nem a cigire vagy szeszes italra gondolok, hanem ennél "egyszerűbb" dolgokra(pl. citromsó, cola stb...).
2008. szept. 12. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem hangosan hallgatni a zenét. Sajnos a fülem "bánja". (Vagy nem ilyesmire gondoltál?...)
2008. szept. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gépezés, a szemem érdekében:D
2008. szept. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Én most ettem meg egy tábla csokit,de egész héten nem ettem...persze volt ennél durvább is,szerintem régebben komolyan csokifüggő voltam.Egyszerűen nem birom ki,hogy ne egyem,ha van.A megoldás,ha nincs...
2008. szept. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Oh, rengeteg mindenről.....
2008. szept. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De pl...?:)
2008. szept. 13. 22:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Boltban kapható tartósítóval, aromákkal, állományjavítókkal teletömött "műanyag" kajákról.

Nem véletlenül ...(anonimitás miatt nem írok ki nevet) tanárúr kérdezi az egyetemről? Ha igen, üdv: egyik volt tanítványa, aki nagyon sok hasznosat tanult az ön kurzusain!

2008. szept. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
gép a szemem miatt és az olyan dolgokrol amik ártalmasak a szervezetemre
2008. szept. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a hazudozásról például nem ártana leszoknom:)))))

na meg a chipsről...

2008. okt. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!