Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Létezik részleges depresszió?...

Létezik részleges depresszió? Többi lent

Figyelt kérdés
Átlagos hangulatom van, semmi se történik tenyleg semmi, es utanna nagyon szomorú leszek, nem beszélek csak bambulok magam elé. Mármint vannak ilyen nagyobb gondjaim (szerelmi es családi ) , járok pszichológushoz is... Eleg szarul vagyok vagy tul jol. Es ez igy váltakozik . Ez mi? Barátaim szerint ez depresszió . Nemtudom h igazuk van e. Minden esetre nem értik meg mert en mindig azt mondom h nem vagyok depis. Es nem hisznek nekem. Azt hiszik h magamnak se vallom be. Van mit bevallanom?

2015. nov. 18. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt miért nem a pszichológusoddal beszéled meg? Ezért van.
2015. nov. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól mert valaki egy kicsit lehangolt, az nem depresszió. Ma már mindent annak mondanak, de szerintem olvasd el mi igazából a depresszió. Az ennél durvább dolog.
2015. nov. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
foglald le magad valami értelmes dologgal, és akkor nem az fog járni a fejedbe ,hogy mikor legyél szomorú. :)
2015. nov. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat :)
2015. nov. 18. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!